Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért trendi LGBTQ-nak lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért trendi LGBTQ-nak lenni?

Figyelt kérdés
Számomra a heteroszexualitás homoszexualitás illetve a transzneműség az, ami elfogadható. A kérdés arról szól, miért trendi manapság, főleg lányok körében, hogy nonbinarynak, biszexuálisnak vallják magukat divatból? Az ilyen lányok mind ugyanúgy néznek ki, septum piercing, frufrus rövid színes haj, magas, vékony, férfias jellem. Miért trendi ez a kinézet és miért van az, hogy az ilyen lányok 99%-a nonbinary vagy biszexuális? (sokszor ők amúgy hetero nők, sosem voltak nővel, de mégis biszexuális nonbinarynak vallják magukat) Egyáltalán, hogy létezhet olyan, hogy nonbinary.....

2021. aug. 14. 17:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

septum piercing, frufrus rövid színes haj, magas, vékony, férfias jellem


banyek, nekem is van ilyen ismerősöm :D

2021. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Mert egyesek agyilag ezen az elmebeteq szinten vannak.
2021. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert divat címkézni. Szerintem amiben két felnőtt kölcsönösen örömét leli, az normális, akárhogy nevezzék. Minél több cifra elnevezés van, annál befogadatatlanabb lesz egy kívülálló számára.
2021. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tegnap felugrott egy cikk a facebookon, hogy Eminem lánya non-binary-nak vallja magát. Amúgy kit érdekel, de ahogy jobban megnéztem, az a lány is ugyanúgy néz ki, ahogy leírtam, rövid frufrus festett haj, két orrpiercing (igaz, nem septum), meg olyan vékony, férfias. És nem ő az egyetlen aki így néz ki és ilyen nemtelen vagy biszexuális. Ezért fogalmazódott meg bennem a kérdés. Whitney Scott Mathers a neve, és számomra eléggé depressziósnak, személyiségzavarosnak tűnik szegény, lehet ebbe a nonbinary dologba menekül a depressziója elől.
2021. aug. 14. 18:03
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem zavar. Ő dolguk, hogy mit vagy mit nem tesznek magukkal. Ha divatból csinálja, akkor sem érdekel, de ha tényleg olyan, akkor sem. Akikek ismerek és valóban melegek (legyenek akár nők, akár férfiak), egyik sem néz ki úgy, mint a tipikus sztereotípíák által körülírt meleg.

A tranz már más tészta. Ott bőven van lelki gond is és a mögöttes tartalma is érdekes ilyen téren. A biszexualitás pedig alapvetően emberi vonás. Ősi, ókori, középkori civilizációknál is megvolt, senki sem zavart az egyházon kívül (sőt, bizonyos időkben magából az egyházakból és a vallásokból is ered, illetve szorosan hozzákapcsolódik).

Ami inkább zavar, az a nyílt téren, nagy közönség előtt történő vadabb testi kontaktusok művelése, függetlenül attól, hogy hetero, bi, homo, vagy akármilyen kombinációból épülő emberek csinálják. Ölelés, kézfogás, esetleg egy csók gond nélkül bárhol, de ne a tömött villamoson/buszon/vonaton vagy éppen egy tér közepén csinálja senki sem. De ez is annyira zavar csak, hogy max nem nézek oda.

2021. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok senkit sem megsérteni, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez ugyanaz, mint amikor én voltam fiatalabb, csak akkor emósok, pánkok, (az én szüleim korában meg "csöves", "jampi"), stb. voltak azok akik ki akartak lógni a tömegből öltözködéssel, viselkedéssel. Most ez lett a queer, non-binary. Ne értsetek félre, elhiszem hogy vannak akik valóban szexuálisan vagy gender szempontból eltérőek, de egy jó része csak a külsőségeket, a stílust veszi fel.
2021. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

6-ossal értek egyet, ez polgárpukkasztás. Én meg lány létemre acélbetétes bakancsban, halálfejes pólóban és szakadt nadrágban jártam, mindezt abban az időben, amikor még nagyon nem volt divat, és olyan iskolában, ahol nagyon nem volt elfogadható. Emlékszem, anyukámat be is hívták miatta :D

Na, ez is olyan lehet. Persze nem azoknál, akik valóban bi-k, hanem akik meglovagolják ezt az új őrületet, és így akarnak kitűnni a tömegből, vagy menők lenni, esetleg az az érzés hiányzik nekik, hogy tartozhatnak valahová. Tiniknél ez teljesen természetes dolog.

2021. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Mi a picsa a Q?
2021. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%

Q= queer furcsákat jelent kb az egész szexuálisan fura közösséget jelelői.

Tehát helyesen vagy queerek vagy lmbt+ lenne a megnevezés.

2021. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%
Szűkebb értelemben a queer azt jelenti, aki nem tudja eldönteni, hogy nőként vagy férfiként akar-e élni.
2021. aug. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!