Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok. Klasszikus kérdés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Klasszikus kérdés. Mekkora péniszméret túl kicsi számotokra?

Figyelt kérdés

Ha megismernétek egy fiút, belé szeretnétek, de aztán az első szex alkalmával kiderülne, hogy az általatok elképzelt méretnél kissebb neki, mit lépnétek?


Őszinte válaszokat kérek.:)



2021. aug. 16. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Kb. 11 alatt lenne túl kicsi.
2021. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Lewis Hamilton-nal nem sok esély van, hogy össze fogok jönni.
2021. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
15 től kicsi
2021. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Hosszra nem tudom, mekkora lenne a kicsi, de voltam már 17 cm-el, aki kicsi volt, de nem hosszra, hanem vastagságra.
2021. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Nők szerint 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális. Szóval ez alatt túl kicsi.
2021. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Addig nem tudok beleszeretni, amíg a szex nem jó. Egyébként 15 alatt tartom kicsinek. Legjobb méret számomra a 17 eddig, tökéletes. Persze legyen elég vastag is.
2021. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy fiú, akinek meglepően kicsi volt, és meglepően jól éreztem magam vele. Úgyhogy számomra ilyen kritérium nincs, nekem inkább a nagy a probléma.
2021. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem nem tùl nagy, de mindig èlvezi a parom a szexet. Azon gondolkoztam, hogy a mai korban mennyire mondenta kulsonek szentelnek a fiatalok. 11 alatt mondjuk tenyleg kicsi, de olyan ferfibol nem tul sok van.

Azokat sajnalom, ha part

akarnak talalni...

2021. aug. 16. 22:51
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, ha neked, mondjuk 13 centis a farkad, és itt azt látod, hogy a válaszolók azt írják, hogy számukra ideális a 17 centis, akkor mit csinálsz?

Te saját magadnak keresed a bajt!! Ismerkedés helyett komplexusokat gerjesztesz magadnak.

A válaszolók kózül egyáltalán nem biztos, hogy akár egy lány is van. Ők ugyanis nem foglalkoznak a centikkel, hanem azzal, hogyan érzik magukat a fiúval. Az pedig sok mindenen múlik, leginkább az érzelmeken.

Viszont, ahogyan

2021. aug. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%

bocsi, mellényomtam.

Viszont ha te bátortalan leszel, mert félsz a méreted miatti kudarctól, azzal tökéletesen el tudod riasztani a csajokat!

Ha ez megnyugtat, nekem soha, egyetlen nő sem mérte meg a farkamat, de volt például, aki sokszor elmondta, hogy számára ideálisan görbül, senkivel nem volt neki ilyen jó. Sokára jöttem rá, hogy finoman azt mondta, hogy látványra kicsinek gondolja, de mégis beválik, talán az alakja miatt. (Sok évig voltunk együtt...)

2021. aug. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!