Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, nyaraláson...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, nyaraláson dugtatok idegennel? Hogy sikerült? Milyen volt?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Igen, egyszer megtortent
2021. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Történeteket is írhattok
2021. aug. 25. 23:24
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Egy külföldi nyaralás alkalmával, megismertünk egy másik fiatal párt, a mi szobánkal szemben lévő szobában voltak. Párszor együt mentünk bulizni, meg együt mentünk városlátogatóba is. Egyik napon megérdezték hogy mennénk e velük nudista strandra? Mi meg elfogadtuk. Aztán csak én mentem velük, az akkori csajom feszengős volt, és inkább nem ment. A csávóval a nudista strandon, beszélgetés közben feljött a téma a többes sexröl, és mondta a csávó, hogy még sose próbálták de szeretnék egyszer ők is kipróbálni. Én meg mondtam, hogy mi is párszor beszéltünk róla. Végül mikor visszamentünk a hotelba, mentünk enni, meg elvoltunk erre-arra, csak késöbb az én akkori csajom mondta, hogy beszélt a másik csajjal, hogy akarjuk e négyesbe csinálni, és hogy én mennyire álok a dolgokhoz? Én meg mondtam, hogy lehet, de érzelem mentessen csak. Aznap este átjöttek a szobánkba, megbeszéltünk mindent, aztán meg is történt a dolog, és nagyon jó élmény volt. Màsnap megint kimentünk a nudista strandra és ott már jött az én csajom is. Utolsó este mégegyszer átmentünk hozzájuk és dugtunk mégegyszer.
2021. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Sohase. Én nyaralni nem egyedül járok hanem a párommal. Érdekesen nézne ki ha félre kurnek
2021. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Anno a főnökunk rlvitt olaszba nyaralni.

Egyik héten az egyik városban voltunk masik hétrn a masikban.


Egyik héten a tengerparton ismertem meg egy olasz szőke haju kék szemu magas srácot vele toltottem a hetet. Elvitt olasz diszkoba stb. (Ott valami kulonlegességnek számitottam, mint szőke magyar lány, rám volt állva az egész diszko:D)


Másik héten meg az ettemeremben dolgozo srác(olyan lationos külsejű) hívott meg allandoan a konyhára kajálni meg hozott a szobámba külonleges kávét meg nevettem ahogy töri a magyart ahogy probált utánozni szavakat:)stb végigszexeltem a hetet vele.

2021. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
*főnökünk elvitt nyaralni
2021. aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Imádtam azt a hatalmas szabadságot(se szülők, se korlátok hogy x re vissza kell érni, meg semmi), és teljesen olyan volt mintha egy hétig az egyikkel jártam volna, másik héten meg a mssikkal:)

Mindenhova IS elvittek, pörgött az élet mindkét sráccal. Hihetetlen udvariasak kedvesek voltak érzékiek is, mintha érzelmek is lennenek, kötődtek hozzám, milliot nevettünk, itthon ilyen teljesen létezhetetlen dolog.

6.voltan

2021. aug. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%

Ja és az az 1-1 hét mindket sraccal olyan volt, mintha már régóta járnànk.

Kacagás boldogság mentunk mindenhova haverok bandázás fogták a kezem :)ÉLET

2021. aug. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
6-7-8-9 K A M U
2021. aug. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Igen volt parszor h vegigszexeltem a nyaralast ;)
2021. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!