Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti mit szólnátok ha rajtakapnátok a párotokat amint épp egy másik nővel szexel?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Tapsolnék örömömben :)
2021. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Attól is függ hogy bevesznek-e harmadiknak vagy nem.
2021. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha nem akarnak bevenni?
2021. aug. 26. 14:03
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem akkor is tetszene csak a pároom élvezze ...utána nyilván kérnék jóvátételt :)
2021. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Itt mindenkinek nagy a szája... Való életben meg valószínűleg megsemmisülnének a szégyentől, hogy helyettük más elégíti ki a barátnőjüket, és vérig sértődnének, hogy pont egy nő, aki olyat ad, amit ők nem tudhatnak. És a leszbi dolog se vonz minden férfit.
2021. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
5snek igaza van. Itt tapsikol mert az életben nincs nője, de már tudja mit reagálna.
2021. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Sosem éreztem igazi megcsalásnak ha a párom egy nőtől akart valamit, egyszerűen bennem van hogy olyat akar tőle amit tőlem nem tud megkapni.

Ha nem is vennének be közéjük (még úgy sem hogy csak a párommal foglalkozom) akkor is örülnék neki (bár kevésbé) hogy legalább neki jó és meg tudja élni a vágyait.

Nem tiltanám tőle, vagy szakítanék vele emiatt, de azért mindenképp beszélgetnénk erről.

2021. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Én lennék hirtelen a japán hentes: hereverő-mukikuki-tekerő, fütyi-nyiszi leszedő.
2021. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Akkor én leírom. Megtépném a nőt. Párom meg mehetne a levesbe. Ha valami nem működik azt velem beszélje meg, ha meg nem akkor is előbb szakítson és utána hozzon nőt.

Ha meg annyira nem bír magával legalább nem abba az ágyba vigye amiben közösen alszunk.

2021. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
Kapna mindegyik.de nálunk esélytelen
2021. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!