Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Minden biszexen, meleg meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden biszexen, meleg meg látszik, hogy az?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 16:58
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*en
2021. aug. 26. 16:58
 2/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
nem
2021. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Vajon egy biszex férfi csak a biszex férfiakhoz vonzódik, vagy vonzódnak egy melegben is, vagy legalábbis egy mérleggel csinálni egy biszex férfi?
2021. aug. 26. 17:28
 4/15 A kérdező kommentje:

A helyesírás javító átköltötte egy kicsit. :(

*melegekhez

*meleggel

*csinálná

2021. aug. 26. 17:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A biszex férfi mindkét nemhez vonzódik, a saját neméhez is.

Az, hogy a saját nemének tagja épp ugyanúgy biszex, vagy épp meleg, az mindegy. Bár elméletben én úgy tudom, a meleg férfiak körében annyira nem szeretettek, mivel mindig fennállhat a megcsalás akár az ellenkező nemmel, ami sokkalta sértőbb lehet a meleg fél számára.

De azért tegyük hozzá: Nem minden biszex férfi az, aki félrelép a kapcsolatban, vannak köztük hűségesek is, akik ha épp kapcsolatban vannak, akkor egyik nemmel sem fognak félre lépni.

2021. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak melegek, akikről lerí, hogy azok, de a melegek többségén nem látszik. Kb. 25%-75%-ra mondanám az arányt. (Szerintem már 100 meleggel tuti találkoztam, erre alapozom.)


Az általam ismert biszexek mindegyike pont olyan volt külsőre és magatartásra, mint egy heteró. És igen, kapcsolatba lépnek melegekkel (is).

2021. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Rólam senki nem gondolná aki nem tudja rólam,hogy meleg vagyok! Annyira nem,hogy napi szinten kacérkodnak velem a nők
2021. aug. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy nem.

Biszex vagyok, ráadásul passzív. Van egy nagyon jó lány barátom (majdnem össze is jöttünk régebben, de ez más sztori). Múltkor elmeséltem neki, hogy bi vagyok, és hogy voltam már pasival. Egyáltalán nem fogadta rosszul (sőt, utána alaposan ki is faggatott, hogy mi és hogy volt), viszont mondta, hogy én lettm volna az utolsó, akiről el tudja ezt képzelni. :D

2021. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiken egészen biztos, hogy nem látszik meg. Természetesen egy idő után, amikor mondjuk te is biszex/meleg "szemüvegen ázt" figyelsz, lehet látni apró jeleket. De én egy ilyen sem vennék ténynek, maximum sejtésnek, vagy a gondolatok kivetítésének. Szerencsés esetben a valóság is ez :) Sokan mondják, hogy létezik "melegradar", de én ebben csak egy szintig hiszek. Mindemellett vannak olyanok is, nyilván melegek, akikről ez majdhogynem egyértelműen látszik, mert nem titkolják, úgy viselkednek, úgy öltözködnek.
2021. aug. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az emberek sokszor meglepődnek amikor megtudják valakiről, hogy meleg vagy biszex, tehát egyértelműen.
2022. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!