Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan szopjuk le magunkat ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szopjuk le magunkat ?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés de eléggé hajlékony vagyok és nem is annyira kicsi de még így sem sikerül

2021. aug. 27. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Max a makkodad tudod bekapni, rendesen nem tudod leszopni magad
2021. aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Volt mar! Jelentve!
2021. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
A többség nem tudja, ahhoz el kell távolítani a lengőbordát, mert "útban van"
2021. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Érdemes ha a válaszadók néznek erről videót, első számára is. Elég sok ilyen videó van fent neten. Van aki teljesen be tudja venni a szájába magának. Azt írják érdemes gyakorolni, nem feltétlenül megy egyből.
2021. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Elég izgi ez sok csajnak is. 25L
2021. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Az "elég hajlékony" még kevés hozzá extrém fokú hajlékonyság kell az autofellációhoz. Mondjuk szerintem értelmetlen mutatvány, hasznosabb azt az energiát csajozásba ölni, de te tudod.
2021. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Én tizenévesen még elértem a makkor tetejét szájjal. De a kényelmetlen pozíció miatt elmenni nem tudtam. Azóta is sokszor fantáziálok arról hogy leszopom magam.
2021. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én 15 évesen még elértem a makkom, ma már max álmodni szoktam róla, de akkor mint egy kutya elérem a golyóimat is :)
2021. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább legyél nagyon hajlékony. Én 13 évesen próbaltam első alkalommal. Szerencsére elég hajlékony voltam hozzá. Kicsi korom óta tornázom. Félig tudtam bekapni kb. Hatalmas élmény volt. Utána rendszeresen csináltam. Direkt ráhajtottam hogy még hajlékonyabb legyek. A tornát nem hagytam abba. A mai napig meg tudom csinálni és előszeretettel meg is teszem. Volt már olyan baratnöm akinek meg is mutattam. 21F
2021. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
en gyertypozba pont be tudtam kapni a makkom probálgasd,,
2021. aug. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!