Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem elégít ki a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki a párom?

Figyelt kérdés
Ő elmegy és utána már velem nem is foglalkozik. Olyan mintha nem is érdekelne mi van velem. Szerintetek miért csinálja ezt? Próbáltam vele beszélni de nem vezetett sehova

2021. aug. 28. 23:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem elégít ki mert nem szeret.Csak használ téged.G.ciputtonynak jó vagy neki,ingyen odateszed amikor kell.Egy prostinak ezért fizetni kéne,szóval számára ez tök jó így.
2021. aug. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Én jó teljesítés ellenére is sokszor nemet kapok.

Türelmesen, lelkesen jól kinyalom, nagyot élvez, megsexelem. Másnap meg nem engedi meg.

Van napi 2sex, utána lehet 2 nap szünet.

Ez az az eset, mikor a nő megkapja amit kell, de nem érdemli meg.

2021. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Azért tegyük hozzá, hogy nekünk férfiaknak, miután egy jót élvezünk, már nincs kedvünk utána az egészhez, lenyugszunk, stb, nem hiányzik még 15 perc nyalás, meg ilyenek. Amit én szoktam csinálni, hogy még behatolás előtt elélvezésig nyalom vagy ujjazom a csajt, de ez sem egyszerű mindig.
2021. aug. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as, de a nő azért elégítsen ki téged, nem? Azért megnézném, mit szólnál, ha a nő menne el előbb, és közölné veled, hogy bocs, de már nincs kedve az egészhez, nem hiányzik még 15 perc szopás meg ilyenek. Ez két emberről szól, és ha szereted a párodat, igenis érdekel, hogy neki is jó legyen. Én biztosan nagyon rosszul érezném magam, ha nem menne el a párom.


Kérdező, két lehetőség van: a barátod tényleg baromi önző, és csak magával törődik, vagy pedig szégyelli, hogy nem jól csinálja, és nem meri szóba hozni. A helyedben én jelezném neki, hogy neked ez így nem jó, a reakciójából pedig látni fogod, hogyan tovább. Mindenesetre nagyon rossz megoldást választott akkor is, ha a második esetről van szó.

2021. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14es

Befejezem kézzel magamnak fél perc alatt, cserébe ha engedi hogy oda élvezzek, ahova akarok, még örülök is neki.

Amúgy meg nem az van, hogy a nők elégítenek ki minket, hanem attól élvezünk el, ahogy dugjuk őket. Nekünk elég ehhez sokszor pár perc.

2021. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#13!


Ha nem 2 perc volt az aktus és tudsz is nyalni, akkor nem kell 15 percet dolgoznod a nyelveddel.

Tény, hogy elélvezés után lezuhan a libidó és egy éppen telelőtt punci nem annyira vonzó, mint egy tiszta. De ezen könnyen át tudok lendülni, mert tudom, hogy párom mennyire élvezni fogja, ha azonnal elkezdem kényeztetni. A második nyalásnál már ugyanúgy csinálok mindent, mintha a szeretkezés eleján járnánk.

2021. aug. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!