Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdekelne az a téma,még is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne az a téma,még is hogyan kell prostinál viselkedni ? Hogyan közelefünk a szexre ha nem alakul ki a szimpátia ?(Bővebben lentebb )

Figyelt kérdés

Érdekelne hogyan kell menni egy prostituálthoz?

Azaz ápoltan,udvariasan na és persze a diszkréció elvárt adott mindkét fél részéről !

De úgy értem ha felhívom őt meg egyeztünk egy full menetben amiben minden benne! vagy épp, csak egy gyors franciában mélytorokkal,végén arcra,mondjuk, akkor még is hogyan kell viselkednem ? Csak szimplán mint ha már ezer éve ismerném őt ??(Még is egy vad idegen nő számomra) Vagy csak ki veszem a brét és oda csapom neki ?? (Én is vad idegen volnék számára)

Mi van akkor ha nem alakul ki szimpátia az adott személyel ??


Elég vissza fogott,csendes,kissé szégyenlős fazon vagyok!

Aki nem szokott kezdeményezni! 22/F

Válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 29. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Fogod, aztán közlöd vele hogy rábízod magad mert nyúlbéla vagy. Tudni fogja a dolgát.
2021. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
A prostinál töltött idő nem a szimpátiáról szól…
2021. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Teszem fel. Holnap fel hívom őt miszerint,szükségem lenne egy gyors s.o.s franciára! Meg beszélünk egy időt és egy helyet ahol talizunk.(Mondjuk az ő házára megyek) Oda érve ajtót nyit be fáradok,elmondom hogy minden előjáték nélkül szükség van egy gyors natúr franciára, mélytorokkal végén szájba ?! És én előveszem és már kezdi is ?

Vagy is el magyarázná olyan aki valaki aki volt már ???

2021. aug. 29. 23:03
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Azért várd meg, míg rábólint.

Nem biztos, hogy ezt vállalja is.

2021. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó ez csak egy példa volt. Most nem eza lényeges jndó ami érdekelne ! Inkább maga a helyzet,az aktus stb.
2021. aug. 29. 23:09
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem könyititek meg a dolgom ! :) Igaz ?? :D
2021. aug. 29. 23:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes beszédet szeretik.
2021. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A különböző oldalakon szoktak lenni beszámolok a lányokról. Olvass el párat, és képben leszel.
2021. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ajtóban közlöd hanem már előre telefonon. Ne legyél bunkó, de nem szeretik a prostik a túl sok szöveget - pénzt akarnak keresni, nem bájcsevegni. Ha ápolt, normális, nem erőszakos figura vagy máris szimpatikus leszel neki amint fizettél :D Addig úgyis rajtad marad a gatya. Fizetsz, nadrág le rábukik a pélóra v. rázogatja amíg fel nem lehet gumizni ha csak abban csinálja és kiszippantja a szaftot. Gyors franciánál 2 perc múlva már szól hogy hellóka élvezz el vagy fizess be fél órás programra / told meg egy kis zsozsóval mert a gyorsfrancia nem a hosszú élvezkedésről szól.
2021. aug. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem az útszéli kategória érdekel, hanem az, akivel telefonon egyeztetsz.

Megbeszéled, hogy mikor, hová és mire mész. Általában időt veszel, nem aktust. Ha egy óra alatt kétszer is elmész, akkor jól jártál.

Általában kérni fog még egy megerősítést, ha nem azonnal, hanem pl. másnapra jelentkezel be.

Miután megérkeztél, el fog küldeni zuhanyozni.

Ez egyrészt azért jó, hogy tényleg tiszta legyél, másrészt pedig 5 perc már el is megy az idődből. De már nem kell levetkőznöd.


Közvetlen, barátságos lesz, hiszen az a célja, hogy jól érezed magad.

Ha ápolt vagy és normálisan viselkedsz, akkor te szimpatikus leszel neki. (Nyugi, használni fog síkosítót, tehát nem kell annyira szimpatikusnak lenned. :))

Az előfordulhat, hogy a lány élőben nem szimpi. Jártam egyszer úgy, hogy egy címen két lány rendelt és nem az nyitott ajtót, akihez mentem. Utólag esett le, hogy azt a lányt is nézegettem korábban. Élőben viszont annyira nem jött be, hogy ott visszafordultam volna.


Ha extrát kérsz, akkor azt meg kell fizetned. (Hiába találod ki, hogy nem fizetsz külön a csókért, elvagy nélküle, ha nem tudsz neki ellenállni, amikor ott áll előtted meztelenül. Tehát legyen nálad plusz pénz!

Ne tegyél olyat, ami nem szerepel a listájában! Persze van olyan, amit elvben nem vállal egy lány, de inkább azért nem írja ki, mert nem akarja a többséget lelombozni azzal, hogy elutasítja a kérésüket. Jártam már úgy, hogy otthon jutott eszembe, hogy extraként sem volt a listáján a natúr szájba, aztán mégis. Fel is hívtam, hogy bocs... de azt mondta, hogy semmi gond, megesik. Tehát hozzám éppen volt kedve.


+ A vadidegent egybe írják. Külön írva mást jelent.

2021. aug. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!