Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdekelne az a téma,még is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne az a téma,még is hogyan kell prostinál viselkedni ? Hogyan közelefünk a szexre ha nem alakul ki a szimpátia ?(Bővebben lentebb )

Figyelt kérdés

Érdekelne hogyan kell menni egy prostituálthoz?

Azaz ápoltan,udvariasan na és persze a diszkréció elvárt adott mindkét fél részéről !

De úgy értem ha felhívom őt meg egyeztünk egy full menetben amiben minden benne! vagy épp, csak egy gyors franciában mélytorokkal,végén arcra,mondjuk, akkor még is hogyan kell viselkednem ? Csak szimplán mint ha már ezer éve ismerném őt ??(Még is egy vad idegen nő számomra) Vagy csak ki veszem a brét és oda csapom neki ?? (Én is vad idegen volnék számára)

Mi van akkor ha nem alakul ki szimpátia az adott személyel ??


Elég vissza fogott,csendes,kissé szégyenlős fazon vagyok!

Aki nem szokott kezdeményezni! 22/F

Válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 29. 22:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sorold fel neki az igényeidet és kérdezd meg ebből mit vállal.

Légy nyílt de udvarias. Ne aggódj, egy csomó furcsasággal találkozott ő már, nagyon nehezen fogod zavarba hozni.

2021. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!