Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl reagálom vagy nem kíván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom vagy nem kíván annyira a párom?

Figyelt kérdés

A párommal május óta vagyunk együtt, nem volt sok szex köztünk, mert nekem sokszor fájt a szex, valamiket kaptam rá de az igazi ok a sok stressz és elég száraz is vagyok…


Mostanság azért sokat javult és együtt tudnánk lenni többet. Elmentünk nyaralni 4 éjszakára, de csak 2x voltunk együtt, pedig én többet igényeltem. Az ő válasza az volt, hogy fáradt(igaz sok program volt) de kaptam vagy 3x vissza utasítást erre hivatkozva, le ültünk megbeszélni és elmondta tenyleg így van, most nem tud nincs energiája.


Tudom nőből is vagyok túl komplikalom, de nekem ez olyan hihetetlen.

Friss kapcsolat együtt tudnank lenni folyton, most itt a nyaralas, ittam én is alkoholt(amit sose szoktam) és segített ellazulni amitől ugye jobb is lett volna de nem tudtunk együtt lenni, mert o fáradt volt.


Volt egy másik pár is, az is zavarta, hogy utolsó nap mellettünk voltak és biztos hallani fogjak..


Nekem ez az egész inkább kifogás szeru, és rosszul esik, mert biztos miattam van csak nem akar megbántani. Nem vagyok elég tapasztalt az agyban, ez a kevés együttlét is bezavarhatott nem tudom de folyton kattog az agyam. Ezek után milyen lesz a szex…pedig mondtam nekünk a gyakorlás kéne, meg friss pár vagyunk az is furcsa folyton együtt kene legyünk..azt is tudom o előttem több novel volt szóval nem az a kategória aki nem igényli…


Nem szeretnek szakítani vele de olyan furán érzem magam. Kevésnek(nem vagyok szex mániás de nyilván imadom ot és kivanom is nagyon)

Én 26 l/o 29 f



2021. aug. 30. 08:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Persze van, elsőre meg is ertettem de meg utána volt, hogy fáradtságra hivatkozott… mondtam velem is gond van de magamat hibáztatom ez van
2021. aug. 30. 09:38
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

8-ra!!!?????!!!!

Azért maradj a földön tündérke!

2021. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A 8 szexért , kár volt elutazni.
2021. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam este és reggel akár egy gyors menet. E miatt most rossz ember vagyok vagy miért vagyon ennyire le hurrogva?


Nehezen alakult ki mint mondtam, ezért is szerettem volna ha most stressz mentes környezet és hasonlókba együtt tudunk lenni.

Szeretem és kivanom is őt, szeretném ha o is hasonlóan gondolná…nem kell egyfolytában együtt lenni, ez egy kivételes alkalom lett volna, hogy ha nem is annyiszor de 2nel azért többször ágyba bújni…


Sajnalom ha túl soknak tűnhetek

2021. aug. 30. 11:11
 15/19 A kérdező kommentje:
Mondom ha nem lettek volna gondok akkor nem is reagálnék így..
2021. aug. 30. 11:13
 16/19 anonim ***** válasza:
nem azért lettél lehurrogva mert napi 2 szexre vágysz, hanem mert nem vagy képes megérteni, hogy az emberi szexualitás nem úgy működik, hogy a másik gombnyomásra ugrik amikor neked kedved van, hanem sok különféle oka lehet, amiért az embernek pillanatnyilag nincs igazán kedve szexelni. és te az összes okot csak kifogásnak tekinted.
2021. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Eddig hasonlót nem tapasztaltam, de orulok ha leírtatok amit gondoltok és most átgondoltam, koszonom
2021. aug. 30. 15:16
 18/19 anonim ***** válasza:

Lazíts,kényeztesd magadat.

Teljesen normális az ha a párodnak sincs kedve mindig a szexhez,attól függetlenül hogy fáradt vagy sem.

Lesz olyan amikor neked nem lesz kedved egyáltalán ő meg teper majd rendesen. :) nem kell túlkomplikálni,gondolkodni.

2021. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:

"4 éjszakából 2 együttlét az nem rossz ."

Valóban, kedves 8-as? Hát nem tudom, én végigdugtam az életemet, és mindig csak napi 1 volt az igényem, de minden friss kapcsolat első félévében az üregi nyulak pirulva szégyenkeztek volna, ha szembesülnek a teljesítményünkkel.

2021. aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!