Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt álmodtam hogy pasi vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt álmodtam hogy pasi vagyok. Ez mit jelent? (Ftm pasik vagy lmbtq emberek vagy őszintén aki ért ehhez help)

Figyelt kérdés

Oké csak hogy minden tiszta legyen. Én magam nő nemű vagyok de már 4 éve vívódok magammal hogy most ftm vagyok e vagy csak nonbinary. (Aki ezeket nem érti vagy csak bele akar kötni nagyon szépen kérem hogy ne válaszoljon ❤️) És mostanában megint el kezdtem azt álmodni hogy pasi vagyok (mióta vissza növesztettek hátközépig a hajam hogy elnyomjam a diszfóriám azóta kicsit kevesebbet álmodok ilyet de na akkor is)

különböző szitukban és hogy én ezt tökre élveztem meg minden és amikor felkelek rendes csalódás ér. És kicsit kezdek megint össze zavarodni ezekterén. 19 vagyok



2021. aug. 31. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Kissé zavarosan írtam le de remélem hogy érthető
2021. aug. 31. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ezt neked kell tudnod. Gondolt át, hogy mikor született meg benned először ez a gondolat. Csak úgy jött, vagy volt valami oka? Csak álmodban jön elő, hogy pasi vagy, vagy sokszor eszedbe jut ébren is, hogy talán az vagy? Milyen a viszonyod a saját, milyen a másik nemmel? Az, hogy ilyet álmodsz, az jelenthet mindent IS, de lehet, hogy semmi jelentősége nincs. Lényeg ami lényeg, gondolt át, ne hallgass ismeretlen emberekre (rám se), csak magadra. Esetleg keress fel egy szakembert, akivel megbeszélheted.
2021. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot:)
2021. aug. 31. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Full hetero nő vagyok, de álmodtam már, hogy pasi vagyok. Semmi jelentőségét nem érzem.
2021. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%

Néha foglalkozok álom fejtéssel, de csakis a barátaimnak, magamnak. Így csak a saját tapasztalatom alapján tudom értelmezni az álmodat.


"4 éve vívódok magammal hogy most ftm vagyok e vagy csak nonbinary" Mivel te ezen agyalsz/rágódsz folyamatosan, (ráadásul már elég hosszú ideje)alvás alatt is erre terelődnek a gondolataid. Így nem csoda, hogy valamilyen módon meg kellett ennek a vívódásnak jelennie tudat alatt is, az álmodban.

Nő vagy, vonz a férfi "lét", de nem tudod milyen lehet.

Férfi vagy az álmodban, mert tudni akarod milyen így élni.


Valami ilyesmi.

2021. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Sztem többet kéne kimozdulnod. Mikor szereztél legutoljára új barátokat?
2021. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm eddig a válaszokat:)

És kedves 6os nálam az a csoda ha van szabad időm. Ritka az amikor nincs valami programom barátokkal vagy családdal vagy a párommal. De legutoljára teljesen új barátokat kb februárban szereztem.

2021. aug. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!