Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire törvényszerű, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire törvényszerű, hogy egy duci pasinak kicsi a farka?

Figyelt kérdés
Mármint vizuálisan, ami látszik. Illetve vékony nőként milyen egy duci pasival a szex?

2021. szept. 3. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mi számít kicsinek?
2021. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha van pénzed, akkor nem gond :)
2021. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Semilyen. Vékony nőnek nem fogsz kelleni soha.
2021. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért tűnik kisebbnek mert testes. És elveszik a farok
2021. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Vekony no a kerdezo lehet. Nagyobb az esely a duci pasinal a kissebb peniszre 2 okbol is. Egyik amit te is emlitettel, hogy a zsirparna ami a szemeremdombon van siman elvesz tobb centit is a meretbol a masik pedig, hogy a ducibb fiuknek kevesebb a tesztoszteronjuk. A zsir csokkenti a ferfi hormon szintet es ezaltal mikor valakinek fejlodik ki a farka tini koraban sajnos ez hatraltato tenyezo lesz. Ja meg kevesbe is tud kemenz lenni csokkent hormonszinttel. En voltam ducibb sraccal es kicsi volt neki, de elore szolt (mondjuk engem nem erdekelt a merete). F
2021. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is nagyon kicsi a kukim, de nem vagyok nagyon elhízva. Egy kis felesleg azért van rajtam.
2021. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ducinak is lehet egészen pici, de akár hatalmas farka is. Viszont a zsír miatt kisebbnek látszik.
2021. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%

#6.

Akin fölösleg van, az el van hízva, mint pl. én is! 173/80 kg vagyok! Kövér disznó!

-------------------------------------------------------------

Kövérként vékonnyal szexelni jó! Mindegy melyik oldal.

Kövérként kövérrel szexelni már a "szinte lehetetlen" kategóriába tartozik. És ez az évtizedekkel a hátatok mögött, csak katasztrófálisabb lesz!

2021. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbnek látszik, és nehezebben lehet hozzá férni, de amúgy nem törvényszerű. Inkább csak nehezebben bírják, nyilván előbb elfáradnak.
2021. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez a magasság/súly még nagyon távol van a kövér disznótól. De azért aranyos ez az önkritika :)

2021. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!