Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Élveztél már el úgy, hogy sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élveztél már el úgy, hogy sem te, sem más nem ért a nemi szervedhez? Hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Nők és férfiak válaszát is várom.
2021. szept. 5. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Álmomban többször és egyszer Aviva-tornán.
2021. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye hogy jobb úgy, mint mikor mereven áll? (komolyan kérdezem.. mert velem már volt ilyen, és az hú meg há) hiperszuper:)))
2021. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jobb :D de itt konkrétan egy fél agyi orgazmus volt szinte, a szituáció annyira erőteljesen hatott rám, hogy nem csak úgy elélveztem, hanem közben erős érzelmeket is éltem át. kicsit keserédes egyébként, nem erre az orgazmusra leszek a legbüszkébb.
2021. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sikerült elmennem úgy, hogy csak a mellbimbóimat izgattam. Utána egy hétig fájtak, de megérte az érzés. :)

L

2021. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13, Ahha! Tudom miről beszélsz, nekem is többféle orgazmusom létezik, a sima ejakulációt nem érzem teljesértékűnek.. az csak úgy szimplán valamicske, de ennyi. Az igazi élvezés, az fejben is kielégít és valahogy megnyugtat, vagy nem is tudom ezt jól leírni:)
2021. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Prosztata orgazmussal
2021. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, fura volt


28 f

2021. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

8# többféleképpen is sikerült:

Nálam a kulcs a helyes medencetartás és hasizom. Volt már orgazmusom plank és fejenállás közben is. Hát ez van. 🙃

2021. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Micsoda Nő vagy! 😍
2021. szept. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm elég gyakran csinálja velem, hogy a végsőkig izgat, de nem élvezhetek el. Ez kb 1-2 óra izgatást jelent aminek a végén már a legkisebb ingertől elélvezek. Én ki vagyok kötözve ezalatt általában bár van hogy egyszerűen csak hátra kell tennem a kezem és kész.

Ezután percekig hozzám sem ér, és úgy is el tudok élvezni. Általában csinál vagy mond valamit és a látványtól vagy a gondolattól elélvezek. Ez hihetetlen élmény. Van hogy rálehel vagy ráfúj, és attól. Esetleg megcsikizi a talpamat vagy rámcsap valahol egy pálcával. De olyan is van, hogy ilyenkor azt mondja hogy 5 percem van elélvezni, kéz nélkül természetesen, úgy hogy ki vagyok kötözve. Ilyenkor a PC izmaimat szoktam összehúzni majd elengedni, mintha pisilnem kéne, ritmikusan, kb 10-20 összehúzás után sikerül a kéz nélküli elélvezés. Ha sikerül, a sperma csak kifolyik, eléggé frusztráló, kellemetlen érzés, ugyanakkor legalább megkönnyebbülök valamennyire. Ha nem sikerül, akkor még a megkönnyebbülés sincs, csak a frusztráló csalódottság érzés. Ő közben nézi ahogy egyre kétségbeesetten próbálkozom és röhög rajtam. Nagyon izgalmas szokott lenni.


Ezenkívül prosztata izgatásával is már többször sikerült elélvezni, de az prosztata orgazmus igazából.

2021. szept. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!