Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hagyjam neki,vagy mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam neki,vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm,én leszbikus vagyok egyebként és ő tudja ezt.Sose tett rossz szandéku megjegyzest ram emiatt.Szóval tegnap történt hogy nála aludtam,és filmeztünk.De ő félig rajtam feküdt(van egyébkent baratja)szoval rajtam feküdt és elkezdett simogatni,és egyre jobban haladt lefele.Kérdeztem tőle hogy mit csinál de semmit nem mondott,szoval csak néztem hogy mi van mert nagyon megzavart.lehet hogy csak kíváncsi hetero?Azóta félek felhozni a témat neki hogy ez pontosan mi is volt

2021. szept. 11. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezed, akkor hagyd neki. Lehet hogy biszex és most kezd rájönni.
2021. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Máskor nem kell megkérdezni, majd alakul.

Ha jó hagyd, lehet ő sem pontosan tudja mit akar, főleg nem tudja szavakba önteni, sőt, lehet tőled várja, hogy átvedd a kezdeményezést, tapasztaltként.

Ha nem jó, húzódj el, de kedvesen, ne kelta benne rossz érzéseket, mert egy kis gyengédségre vágyott.

2021. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!