Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan ellenkezzek ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ellenkezzek ha nem akarok vele szexelni?

Figyelt kérdés
Nyilván egy férfi erősebb mint egy nő, és fogalmam sincsen hogyan oldhatnám meg hogy ne történjen meg..

2021. szept. 11. 19:19
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
29%
Vágd el a torkát, ha alszik. Jobb ölni, mint megölve lenni, én azt mondom. Nem a legjobb megoldás, de én ezt csinálnám, ha nő lennék és ilyen helyzetbe kerülnék. Nőként mondhatod még azt is, hogy önvédelem volt, így meg is úszhatod a börtönt, de még a börtön is jobb, mint megerőszakolva lenni számtalanszor.
2021. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
79%
#24es rátapintott a lényegre. Aki sorozatosan erőszakol, annak nem lesz olyan, ami elveszi a kedvét. Gondolom rossz emberrel fogtál ki, pl családos vagy, és nem lenne jó, ha kiderülne stb. Én nem szólok bele, de szerintem a rendszeres erőszaknál mindnen jobb. Ha te nem állsz ki magadért, senki sem fog.
2021. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Nem azzal fenyeget hogy megöl.

Vagyis hát nem csak azzal.

Volt hogy betörte a kocsim ablakát és azt mondta ez csak a kezdet

2021. szept. 12. 09:09
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
Börtönből ezeket nehéz csinálni.
2021. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
58%

Egyébként nem NYILVÁN erősebb!

Ez a férfitól, és a nőtől függ. Egy jó fizikumú, fiatal nő simán ellenfél egy átlag csávónak.

Sajnos sok nő ezzel nincs is tisztában.

Ez persze a te konkrét esetedben nem feltétlen számít.

2021. szept. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
62%

Előzővel egyetértek, ti nők automatikusan, feltétel nélkül beveszitek, hogy bárki erősebb, akinek farka van.

Tudod hány olyan erőszak kísérlet volt, amiben a csaj küzdött, és rommá tördelte a csávó arcát, bordáit, stb? Sok! Nyilván nem buzdítalak ilyenre, mert nem ismerlek benneteket! De legalább ne ültessétek egymásba, hogy úgyis eleve gyengébbek vagytok.

2021. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Csak ha eltűnik akkor sosem fogják el. És engem meg kinyír. Senki nem tud a nap 24 órájában figyelni rám, ha meg tudna is, nem tudnám meghálálni
2021. szept. 12. 11:45
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csávó valami bűnöző? Miből él?
2021. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
Kutyákat tenyészt tudtommal
2021. szept. 12. 11:54
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el onnan? Ő tart el?
2021. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!