Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki meleg?

Figyelt kérdés
Nekem voltak tapasztalataim gyerekkén mégse lettem az akit érdekel elmondom privátba

2021. szept. 14. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
??? Mond!
2021. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem egyik pillanatról a másikra lesz valaki az, másrészt attól mert vannak “meleg tapasztalatai” (bár mondjuk ezt nem értem mire érted) , attól nem lesz valaki az. Attól sem ha hall róla.


Ezzel születik az ember, szóval nem LESZ.

Ha később alakulna ki, a fél világ az lenne, pl. az anyja példájára, ha van lány testvére aki pl. sminkel, stb..

2021. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tapasztalatod volt?
2021. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1%
genetikai hiba,magyarul selejt
2021. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

#4

Selejt az te vagy.

2021. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Selejt nahát tükörbe sikerült nézni kedves 4
2021. szept. 14. 19:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem érzem, mire tgondolsz, de lehet, hogy sejtem. Elmondod privátba?
2021. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem a melegekkel semmi bajom nem értem a hisztériát amit drága kormányunk gerjeszt meleg leszel stb jujj sátáni meg hasonló badarságok
2021. szept. 14. 19:16
 9/19 anonim ***** válasza:
30%

Az un. szexuális fejlődés során alakulnak ki a preferenciák (nem elválasztva a személyiségfejlődés egyes fázisaitól sem). Nem egyetlen kiváltó esemény van, hanem összességében komplexen hatnak - ahogy minden más környezeti inger is.

Nincs "meleg gén" a nem tehetek róla így születtem-et azok hangoztatják előszeretettel akik még nem fogadták el teljesen önmagukat és valamilyen külső tényezőre akarják fogni a szexualitásukat. Aki elfogadta, megbékélt önmagával annak nincs szüksége ilyen kifogásokra.

2021. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Az egyedfejlődés alapértelmezett programja a nőt határozza meg, a férfi csupán egy deviancia. A női program futását az Y kromoszómán elhelyezkedő SRY gén terméke, a TDF (here meghatározó faktor) fehérje képes a férfi irányába lökni. Ha ez a genetikai lökés bekövetkezett, akkor nincs visszaút, amit elsősorban a tesztoszteron biztosít. Ez a hormon két hullámban (magzati és serdülőkor) lepi el a férfi testet, és teszi azt különbözővé a nőitől. A tudomány is tele van kérdő jelekkel a homosexulitással kapcsolatban, 4es vagyok
2021. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!