Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pasik, bejön a szőrös női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, bejön a szőrös női láb? Ha nem,miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 21:03
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
26%

"Egyébként engem az érdekelne, hogy miért hiszik a férfiak, hogy az ők elvárásaiknak kellene megfeleljen egy nő. Miért lenne az az igényes, az az ápolt, az a tökéletes amit ti mondotok?"


Már bocsi, döntsük már el, hogy magadnak akarsz megfelelni vagy a másik nemnek, akinek elvileg tetszeni akar minden nő, kivéve ha nem a másik nemhez vonzodik.


Ha pasit akarsz magadnak akkor, bizony lehet olyan igénye hogy ne legyél csubakka...sőt... többnek mint gondolnád, nyilván ha te ragaszkodsz a szőrhöz akkor majd olyan pasit keress aki elfogadja. Én voltam a 9-es kommentelő, köszönöm a lepontozást, annyit irtam ha borostás az engem sem zavar pl, csak ha nagyobb, ha ez nem tetszik valakinek és azt várja el, hogy tetszen a centis szőrzet akkor remélem a szőrös f@szt is szeretitek, ha már nem igénytelen, de ott is a jó, kunkorodó szőröset :)


Amúgy is ez a GyK annyit ér, hogy egy kérdést kinéz magának pár ember, és akinek ellenkező a véleménye azt lepontozzátok, szánalmas :D

2021. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
72%

Én jelen pillanatban nem vagyok szőrös. Most igényes vagyok? :D


Előzményt is olvassátok, mert akkor teljes a kép. Tavaly ilyenkor borotváltam magam utoljára mindenütt. :) Azóta természetesen nőtt a szőr. Igénytelen vagyok akkor? Mert most csupasz. Akkor igényes lennék? Miért ilyen szélsőséges és ostoba itt ennyi válaszadó? Azért ilyen nagy a szátok, mert ti naponta borotválkoztok és nem csináltok semmi megerőltetőt ami miatt rengeteg a szabadidőtök és még ezek mellett is unatkoztok?


Nem lakom falun, nekem így tetszik, sosem voltam büdös csak edzés után (aztán jött a zuhany, meg ne ijedjen itt senki). Szóval edzem a testem, egészséges is vagyok, rendben vannak a fogaim, nővesztem a hajam, jó alakom van, meg vagyok magammal elégedve de hoppá... Hát szőrös a lábam, oda ne rohanjak, most mi lesz? Takargassam magam, mert néhány mások felé magas elvárásokkal bíró személy rámnéz és az az első gondolata hogy "fúj de igénytelen"?! Az ilyenek általában magukkal nincsenek megelégedve, de hogy felnyissak itt néhány csipás szemet, senki sem nézett még rám undorral, inkább az ellenkezője a jellemző. Nem mellesleg nagyon jó szeme kell hogy legyen azoknak akik az utcán egy méterről kiszúrják a szőrszálakat a kezemen/lábamon. Persze ezt is csak kötekedésből tennék, de hát akinek szar az élete, az vigasztalás képpen másban is a szart keresi. :)


Így utólag leírom hogy az eleje egy példa volt, most is szőrös vagyok lent, több centis. Párom imádja és én is. Szeretjük a természeteset és nem vagyunk ettől hippik. :)

2021. szept. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
32%

"Pasik, bejön a szőrös női láb? Ha nem,miért?"


Én meg válaszoltam a kérdésre, hogy nem jön be a centis szőr, mert olyan mintha fiúval lennék, nem mondtam hogy igénytelen, csak hogy engem zavar, és nem nőies. A borostát még szeretem is valamennyire :)


Az igénytelenségről még annyit, hogy ha nekem szőrösebb a hónaljam akkor sokkal gyorsabban bebüdösödök, beizzadok mert nem használ úgy az izzadásgátló, gondolom lent a nemiszervnél sem jobb a helyzet, szóval nekem ez a véleményem erről, de izlések és pofonok. Akinek jó szőrösen legyen az, akinek nem annak nem ennyi.

2021. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
70%
Lány vagyok és szőrös. Volt akinek tetszett
2021. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
69%

"Már bocsi, döntsük már el, hogy magadnak akarsz megfelelni vagy a másik nemnek, akinek elvileg tetszeni akar minden nő, kivéve ha nem a másik nemhez vonzodik."


------>

Magamnak. És a páromnak. Igen, jobban érzem magam az utcán ha csinosan vagyok felöltözve, de nem azért, mert azt hiszed bókolnak. Próbálj meg elsétálni Budapesten szoknyába... nemhogy te férfiként kapnál undorító hozzászólásokat, de mi nőként is megalázó és gusztustalan kiabálásokat hallhatunk.

Úgyhogy bókra csak egy embertől számítok, aki a párom. Az összes többi férfi nem érdekel és nem is akarok nekik megfelelni. Miért is lenne érdekem, ha egyszer van párom? Vagy ha valakinek van barátja az onnantól csak lógós nagymama cuccokat hordhat?



"Ha pasit akarsz magadnak akkor, bizony lehet olyan igénye hogy ne legyél csubakka...sőt... többnek mint gondolnád, nyilván ha te ragaszkodsz a szőrhöz akkor majd olyan pasit keress aki elfogadja. Én voltam a 9-es kommentelő, köszönöm a lepontozást, annyit irtam ha borostás az engem sem zavar pl, csak ha nagyobb, ha ez nem tetszik valakinek és azt várja el, hogy tetszen a centis szőrzet akkor remélem a szőrös f@szt is szeretitek, ha már nem igénytelen, de ott is a jó, kunkorodó szőröset :)"


----->

Amelyik nő csubakka, annak nagy valószínűséggel hormonális problémái vannak. Koliba rengeteg lakótársam nem szőrtelenített télen és akiknek extrémebb volt (de még közel sem annyira extrém, mint egy 15 éves fiúnak ami lehet) annak voltak ilyen-olyan egészségügyi problémái. Senki se szólhatja meg őket azért, mert 2 naponta nem tudnak fél órát rászánni a szőrtelenítésre. Szóval az a feltevés, hogy valaki csubakka, bőven sértő és megalázó. Ha nem borotválkozik valaki egy évig, akkor sem lesz olyan durva szőrzete, hogy ilyen degradálóan fogalmazhassunk a testéről.



"Amúgy is ez a GyK annyit ér, hogy egy kérdést kinéz magának pár ember, és akinek ellenkező a véleménye azt lepontozzátok, szánalmas :D"


----->

Én azért pontoztalak le, mert olyan stílusban fogalmaztál, hogy nem voltál képes tágítani a nézőpontodtól. Kulturáltan is lehet véleményt kifejteni, de te meg sem hallottad amiről mi beszéltünk, csak osztottad az "igénytelenek vagytok mind" beszólásaidat.

Kérlek, csak egy hétig próbáld ki milyen nőnek lenni:

Én 2 naponta szedem a szemöldököm. Kb. negyed óra megy el.

Ha tökéletesre borotválkoznék mindig, akkor az napi fél, de inkább háromnegyed óra mindenhol. Ha csak láb, akkor olyan 10-15 perc.

A körmeimet lakkozni heti 20 perc.

Ne feledkezzünk meg az utóápolásról, tehát szőrtelenítés után negyed óra míg a testápoló beszívja magát, és addig kvázi semmit se csinálhatsz, mert meztelen vagy.

Sokan radírozzák is a bőrüket borotva előtt, 15-30 perc/ alkalom.

Arcápolás, hidratálás, tonizálás, fényvédelem, lemosás, reggel és este 15 perc.

Ruhák összeállítása, megjelenés: minden nap minimum 15 perc. Tudom, elkéepsztő ezt hallani annak, aki felkapja a szekrény polcának tetején lévő pólót, de maradjunk az elvednél, hogy akkor igényes egy nő ha tökéletesen rá illő ruhákat hord.

Magassarkú: legalább 5 perccel lassítja a sétát.

Undorító beszólások tömegközelkedésen amiért jól nézel ki: -15% a napi jókedvedből.

Smink: fél óra.

2021. szept. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
84%
Az utolsónak ment a zöld, én sem érek rá ilyen "hülyeségekre" (mert ha minden nap csinálod kvázi felesleges időhúzásként akkor szerintem az hülyeség). Esküvő előtt elmegy, készülődök több napig, de nehogy már minden nap elmenjen 4-5 óra azzal hogy "igényesnek tűnjek" vagy inkább "ne legyek igénytelen". Munkába menet ezek tök feleslegesek. Ha meg naplopó az illető, istenem... Időd mint tenger, más dolgod nincs is. Könnyű szépnek lenni, ha nincs semmi felelősség a válladon. Ha kisminkelem magam és stresszes vagyok a munka miatt az is olyan hatást kelt a kinézetemben mintha nem is törődtem volna a bőrömmel. Szóval ezért vonzzák a pasik a plázapicsákat, mert csak azt látják hogy juj de csinos, dugható. Aztán elvárják később hogy valamit csináljon is XD. Utána meg minden nőt lealacsonyítanak hogy csak dugásra jók, pedig ha nem fognák ki ezeket a csajokat, a nőkről sem ez lenne a véleményük.
2021. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
77%
Mert már mindig mindenki,mindenhol csupasz. Volt egy szőrösebb típusú barátnőm,aki csak ritkán szőrtelenített,kifejezetten izgató volt.
2021. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
76%

Éééééééérdekes módon a férfiaknak nem lohadt le a libidója a szőrös nőktől pár évtizeddel ezelőtt.


A hónaljam gyantáztatom, mert az tetszik, megengedhetem magamnak, és mivel izzadékony terület, nem annyira kényes a bőr.


A lábam nem tudom szőrteleníteni, gyantánál és epilátornál visszafele kezdenek el nőni a szőrszálacskák, borotvánál sérül a nagyon érzékeny bőröm, szőrtelenítő krémet nem bírom. Mellesleg ahányszor leszedem a szőrt, vagy elvágom a lábam, vagy agyon csípnek szúnyogok, borzalmas. Amúgy is ritkás a szőr, NEM nézek ki úgy, mint egy férfi. Ezzel együtt: amikor szőrtelenítem, tényleg mintha más formája lenne a lábamnak, olyankor szebb. Hát erről lemaradok, nem lesz szebb, a fent említett okokból.

2021. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nagyon nem. Nem azt mondom, hogy mindig tükörsima legyen, de fogalmazzunk úgy, hogy minél jobban, annál inkább nem tetszik és minél simább, annál jobban. Ennyi. Amúgy magamon se tetszik a szőr, mielőtt valaki jönne azzal, hogy elvárom a lányoktól úgy, hogy magamhoz hozzá se nyúlnék... Egyébként régen is szőrtelenítettek, közel sem újkeletű a dolog, csak sokkal egyszerűbbé vált a különböző módszerek és eldobható borotvák által. Meg nyilván életmód javulással más problémák, elvárások, ideálok alakultak ki. Amúgy nincs oka annak, hogy miért nem tetszik, egyszerűen nem tartom szépnek. Ennyi. Bizonyos szint felett pedig már undorodok is.
2021. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
86%

Araboknál szőrtelenítettek. Európában nem.


Kicsit nézz utána annak amit írsz, én tanultam divattörténelmet és ott kifejezetten volt szó erről is.

2021. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!