Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor láttatok először mellet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor láttatok először mellet?

Figyelt kérdés
Nyilván nem a csecsemőkori szoptatásra gondolok:) Kinek a mellét láttátok? Milyen volt? Hol? Mi volt a reakciótok? Volt vmi következménye?

2021. szept. 16. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Osztalykirandulason 5. Ben nagyon felizgatott, el is elveztem
2021. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Osztálykiránduláson negyedikben, amikor meglestük a lányokat. 3 lány mellét láttuk. Fejlődésben eléggé különbözőek voltak, de nagyon izgató látvány volt.
2021. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%

10.es koromban 9.es lányokét fogtam meg. Kb 2 hetente másét.

Érdekes mód a legtöbb nem túl nagy.

2021. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
18 évesen, a 16 éves barátnőmét. Az átlagnál nagyobb volt neki, el se hittem, hogy velem ez megtörténhet, teljesen odavoltam a boldogságtól.
2021. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
17 évesen az első barátnőmét.
2021. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Látni szerintem sokszor, itt-ott, főleg hogy ahol laktunk ott a normál mellett volt egy nudi strand is, naná hogy ment az ember leskelődni tinikorában 😂 (persze elhajtottak minket, mi meg eliszkoltunk)
2021. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Hugomét amikor egyszer a balatonon együtt oltöztünk át a nyaralóban. 15 voltam, ő 13. Elég kicsi melle volt, mondjuk most is az.
2021. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Az akkor tini unokatesóm mutatta meg, átöltözött előttem, meg fürödtünk is együtt, én 8-9 éves lehettem. Már akkor is igencsak nagy, formás mellei voltak. Meg valami fürdőzésnél anyámnak is egyik, akkor még huszonéves barátnője előttem öltözött át, hatalmas nagy, lógó mellei voltak. Tisztán emlékszem mindkettőre, hatalmas hatással voltak rám, már akkor is éreztem, hogy gyönyörűek, csak nem tudtam még mihez kell kezdeni velük. Talán ezért is lettem nagy, természetes cici párti.
2021. szept. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Talán 5 éves lehettem.
2021. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Mivel lány vagyok, nekem lényegesen egyszerűbb volt a dolog. De olyan 14 évesen kezdtem olyan szemmel nézni hogy tetszik. Osztálytársakét, barátnőkét. Nem sokkal később fogtam is. 25L
2021. szept. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!