Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Addig,amíg nem táplál mélyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig,amíg nem táplál mélyebb érzéseket,addig nem tud huvekyikeg szeretkezni,csak inkább analisan és önző az ágyban. Ezt elmondta, vázolta. Így is van,így működik. De nehezen bírom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Attól függ te a csaj vagy vagy a pasi. Ha a csaj vagy, akkor azonnal repülne:) Ha meg a pasi, akkor nem értem hogy lehetne önző:) Amúgy meg az anustól nem messze esik a vagina...
2021. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Anàl is inkább

Ezt egy fèrfival is tudnà.

2021. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1.


"Ha meg (te vagy) a pasi, akkor nem értem hogy lehetne önző"


Miért, egy nő nem lehet önző? Ez milyen gondolkodásmód? Bárki lehet az mert ez nem a nemi identitás függvénye, lehet az férfi, nő vagy akár "egyéb" is.

2021. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
No vagyok,O a férfi
2021. szept. 18. 20:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor repülne azonnal.
2021. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már legalább harmadszor kérdezed, legalábbis én harmadszor látom, pedig nem lógok itt egész nap.

Leírtuk már, hogy ez a pasi kuka. Kutyába nem vesz. "Majd ha megszeret, akkor lesz nekem is jó" Addig anál van meg orál csak neki.

Ezt írtad múltkor. Tisztára hülyének néz és megmagyarázza, hogy miért van rendben, hogy akkora paraszt veled, hogy más az első randin elzavarná.

Ne haragudj, de keresd meg az önbecsülésed valahol a fiók mélyén és küld el a pcsába.

Már engem idegesít ez a pasas, pedig nem ismerem.

2021. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát meg a jó büdös k.rva anyját. Már bocsánat, de erre csak ezt tudom mondani. El ne hidd már a rossz dumát. Szimplán csak egy önző pöts, aki az anált preferálja, nem érdekli, hogy neked ez fáj, hogy neked esélyed sincs az orgazmusra.

Én dobnám, keressen egy szimpatikus meleg passzívot, ha neki ez a szex. Bár azt, hogy önző az ágyban, ők sem viselnék el, szóval maradjon csak a markánál.

2021. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy totál lelki sérült, vagy látens meleg a hapsi. Hogy egy hetero pasi soha ne kívánja meg a pnát akármennyire is szereti az anált, ilyen nincs.
2021. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te sem vagy 100-as, ha beveszed ezt a szar dumát. Hogyne tudna, csak nem akar, végre talált egy lányt, akit kihasználhat. Akinek egy csöpp esze van ebbe nem megy bele!
2021. szept. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Mindez heti hányszor..?
2021. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!