Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pénisz a férfiasság, a mell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz a férfiasság, a mell pedig a nőiesség jelképe?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem.
2021. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Az egyik jelképe
2021. szept. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az őskorban a nagyfarkú férfiak, és a nagymellű nők vonzóbbak voltak az ellentétes nemnek. Lehet hogy ez az ősi ösztön ma is megmaradt az emberekben.
2021. szept. 19. 18:59
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen, többiek között az egyik jelképe. Mint általában a másodlagos nemi jellegek.
2021. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem manapság már inkább a széles csípő, vagy kerek fenék. Ezt már csak azért írom, mert a mell vs fenék kérdéseknél általában a fenék a nyerőbb
2021. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
A mell mindenképp a nőisesség egyik fő jelképe. És fontos a popó igen, de a mell még fontosabb.
2021. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mind a két szerv csak adott nemre jellemző. Feneke mind a kettőnek van, de farka csak ffinak, melle meg nőnek. Így alakult, hogy ezek a nemi jegyek meghatározóak lettek.
2021. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg igen, mi mással tudnál (főleg stilizált) ábrázolásnál különbséget tenni leghangsúlyosabban a nemek között?

Ókor... izé lehet én ismerem kevésbé az ókori szobrokat, képeket, ábrázolásokat (pedig láttam már párat), de nekem nem úgy tűnik hogy a pasikat félméteres kolbásszal, a nőket meg tejeskanna méretű mellekkel ábrázolnák 😂

2021. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha ez így van (hogy a nagy mell a vonzóbb az emberállatnak), akkor miért nem haltak ki a kis mellűek - velük elvileg nem akar ugyebár párosodni senki?


sőt, miért vannak majdhogy többen, mint a szép nagymellűek?


hibás az elmélet, és (ismét) a kismellűek gyalázása a cél

2021. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9es

A te elméleted a hibás, ugyanis a kicsi mellek is nagyon izgatóak a férfiak számára, és ha egy lánynak nagyon pici melle van, akkor is egyértelműen felismerhető, hogy az egy női cici, nem pedig egy férfié.

2021. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!