Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ő most meleg vagy mi ? Nem értem.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most meleg vagy mi ? Nem értem.

Figyelt kérdés
Most hogy újra suli van, állandóan a közelemben van, mindig az arcomba mászik, miközbe beszél hozzám végig a a szemembe néz, ha van lehetősége, akkor valamilyen ürüggyel mindig hozzámér, állandóan keresi a társaságom stb. Tavaj, alig szólt hozzám most meg ehh. Igaz a nyár alatt sokat változtam, meg hát ugye előtte karantén is volt. Nem vagyok meleg, de most közeledni próbál vagy mi ? Hogy kéne "elutasítanom", vagy egyáltalán megtudni az igazságot ? Egyébként, jól kijövök vele, csak ez az egy ami zavar 😅 Én 17 vagyok ő 16.

2021. szept. 19. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Meleg
Nem meleg
Nem lehet tudni
13 szavazat
 1/4 anonim válasza:
94%

Lehet közvetlenebb. Például az olaszok folyton egymás seggében vannak, és nem melegek.

Szerintem nincs baj azzal, hogy megérint, vagy a szemedbe néz.

Ha nagyon zavar, kérdezz rá, de úgy, hogy ne bántsd meg, vagy kerd meg, hogy ne tegye.


Ha meleg akkor sincs semmi, ha normális, úgyis megérti, ha nem, hagyd magára.


Ha nem meleg, akkor simán közvetlenebb, ami sztem jó tulajdonság. Megkérheted, h ne mert zavar.

2021. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem kéne elutasítani.
2021. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Passz... ennyiből nem lehet megmondani, lehet szimplán csak haverkodni akar. Attól hogy valaki nagyon barátkozni akar még nem jelenti azt hogy meleg. Ezzel együtt akár az, akár nem, jelezd neki ha valami neked nem okés. Nem jók a levakarhatatlan bogáncs típusok akik nem veszik észre magukat.

Ja és a tavaly az nem pontos j...

2021. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy srác akit kedveltem (nem vagyok az a nagy barátkozós típus, de elég hangos és "vidám" tudok lenni), utólag visszagondolva mindig a vállához értem mikor valami vicces sztori volt, vagy amikor magyaráztam neki, és volt egy pillanat amikor lesöpörte a kezemet magáról, és láttam valamit az arcán, amitől rögtön lefagytam. És akkor megértettem: ez a bolond még azt hiszi búza vagyok. Soha nem fogom elfelejteni. A gyereket inkább elkerültem, mert amúgy egy szerencsétlen volt, de jóindulatú, szerethető gyerek. Ez a stílusa viszont nagyon nem tetszett.

(nem vagyok búza értelemszerűen)

2021. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!