Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még olyan 25-26 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan 25-26 éves nő hozzám hasonlóan, aki még sosem csókolózott?(Persze nem is szexelt.)

Figyelt kérdés
Nem kell privát, nem vagyok heteró!!

2021. szept. 20. 06:26
A kérdező szavazást indított:
én 25-26 éves nő vagyok és nem csókolóztam még és nem is szexeltem
én 25-26 éves nő vagyok, és már csókolóztam
25-26 éves nő vagyok, de csak csókolóztam, még nem szexeltem
10 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
En pasi vagyok, nem tudom releváns-e igy a válaszom 😀
2021. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem igazán jó ez a szavazás mert nincs olyan opció, hogy már csókolóztam és szexeltem is :)
2021. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A 2. opció az, ha a másik kettőt jól elolvasod!

Pasik most kizárva, a kérdés NŐKHÖZ szól!

2021. szept. 20. 07:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Illetve nem csak hogy pasik kizárva, hanem minden nő, aki épp most nem 25-26 éves...Kedves kérdező, több lehetőséget kellett volna betenned a szavazásba.

Mert pl én is hozzászóltam volna, szavaztam volna is....

2021. szept. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, aki pl 27 éves, de még nem csókolózott, nem szólhat hozzá, mert már elmúlt 26...
2021. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdés jelen helyzetben direkt így szól.Rakjatok fel másról kérdést, ha van, ami annyira érdekel!;)
2021. szept. 20. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy mi kapunk e választ, hanem hogy Te nem.
2021. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

23 éves nő vagyok, ugyanez sajnos.

"Nem kell privát, nem vagyok heteró!!" És ha én nő vagyok? Mondjuk heteró, de ez furi.:D De ne aggódj, nem zavarlak.o.o

2021. szept. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 évesen csókolóztam először. Annyira cikinek tartottam,hogy a korosztályom 14-15 évesen már biztos, h túl volt rajta, és én még nem, hogy annak az "elsőnek" nem is mondtam el. De nem is jött rá... Szóval nincs ebben semmi. Annyi, hogy nem csinálod, de senkinek fogalma sincs, de ha van is, semmi köze hozzá.
2021. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!