Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nora transzi szex baba milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nora transzi szex baba milyen lehet?

Figyelt kérdés
Megláttam neten és oda vagyok érte. A férjemmel 11 éve vagyunk együtt. Semale videókat is szoktunk nézni. Neki is tetszik. 500 ezer ft. Szép a képeken, de milyen lehet?
2021. szept. 22. 16:41
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
81%
Vedd meg és megtudod... Én is néztem ilyen sex babákat nagyon drágák 5 6 ezer forint olcsóbban ki jövök ha el megyek prostihoz
2021. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Szexi!

De inkább neveljetek át engem nővé :) hálából azt tesztek velem, amit csak akartaok!

2021. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok tényleg, de mivel örökkön örökké és már van 2 gyerek ... "Csak" babára gondoltunk
2021. szept. 22. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A gyerekeitek mit fognak szólni?
2021. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4 Semmi közük hozzá.


Amúgy a sima vanilla szexhez is azt szólják, hogy "juujj, ne is említsd!"

2021. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A gyerekeink nem látják a szexuális életünket és a legnagyobb szeretetben neveljük őket.

Vanilla szex az mi?

2021. okt. 10. 11:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


A "vanilla" a sima, alapértelmezett beállítás.

Pl. Játékoknál ha nem használsz extra letöltött tartalmat.


Szexben is a sima, mezei, egyszerű szexet jelöli, az extrák nélkül.

2021. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!