Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan kell párnán lovagolni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell párnán lovagolni?

Figyelt kérdés
Ennek a formáját masztinak már több helyen láttam hogy szeretik a lányok, de olyan estlen vagyok hogy nem tudom hogy kell. Valaki letudná írni nekem akár privátba is.

2021. szept. 22. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Fogod a párnát, magad alá gyűröd és ráfekszel. Majd hozzá dörzsölöd a puncid.
2021. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Mellé azt mondod,”gyí paci, gyí paci, hadd menjek el”
2021. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az #1-es írja, a combod közé szorítod, ráülsz, ráfekszel és odadörzsölöd a nunit. Aztán vagy sikerül, vagy nem, ahogy az emberek ízlése a kajában is eltér úgy masztiban sem jön be mindenkinek minden "technika".
2021. szept. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nyilván megfelelő méretű és keménységü párna kell. Talán egy közepes méretű diszpárna lehet jó.
2021. szept. 23. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam lefeküdni hozzá.. Teszek a párnára egy törülközőt, talán nem a legpuhábbat, de nem is a legérdesebbet.. És mintha egy férfin lovagolnál, úgy mozgatod a csípődet, hogy pont a csiklódat izgassa. Ha van ilyen rezgős játékszered, akkor én sokszor azt is oda szoktam tenni.
2021. szept. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy keményebb, pl díszpárna él rèszét szorítsd a csupasz combjaid közé azon dörzsöld a puncid, vagy csavarj össze keményebbre egy törcsit és azzal tedd ugyanezt.
2021. szept. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a kezemet szoktam betenni a párn alá és úgy erősebben tudom hozzá magam dörzsölni, hasonfekve.
2021. szept. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!