Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nő társaim, tudnátok segíteni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim, tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésemben azokhoz a nőkhöz fordulok, akik rendelkeznek valamilyen vibratorral. Jelenleg egy újabb beszerzésének gondolkodom, de kíváncsi lennék mások véleményére. 2 vibrátorom volt eddig, egy kisebb rezgős hímvessző formájú, és a jelenleg is használatos satisfyer pro 2-es léghullámos vibrátor.

Az első nem igazán vált be nálam, nem használtam sokáig, az utóbbi pedig kb egy éve van meg, nem rossz de számomra kicsit gyengének bizonyult a képessége, és olvastam hogy másnál is elofordult ez a gond ezzel a termékkel kapcsolatban.

Engem a nő társaim véleménye érdekelne egy erősebbnek bizonyult vagy jól bevált vibrátor után. Lehet sima rúdvibrátor, lég vagy hanghullamos, vagy akár páros vibrátor ami sex közben is nyugodtan használható hogy ne kelljen kézzel ott tartani.

Előre is köszi a válaszokat! :)

Idióták és azok válaszai kíméljenek!

Egy nőnek igenis fontos a saját orgazmusa! ✊



2021. szept. 22. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha a léghullámost gyengének érzed akkor vegyél egy sima csiklóizgatót (tojás, rúzsvibrátor stb. néven is fut) az erősebb stimulust ad és párosan is ugyanúgy használható.
2021. szept. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 cseppszi ***** válasza:
24%
Ha nem akarod kézzel tartani, akkor lehet nem is vibri kéne Neked, hanem egy dugógép? Vannak olyanok ami csak maga a gép és ráteheted a kedvenc dildódat. Meg a több erogén zóna egyidejű izgatása ami még fokozhatja az élményt...
2021. szept. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha kézzel kell fogni az nem probléma nekem, csak láttam már ilyet és fel keltette a figyelmem aminek egy része a csíkot izgatja, a másik kis vékony részét pedig a hüvelybe kell dugni, és szex közben problema nélkül elfér mellette a be hatolni kívánó fél. És igaz nem írtam el, de inkább csikó izgató vibrátort keresek mint valami bedugós szerszámot. Kivéve ha a feljehelyezes tartja a helyén a vibrátort :)
2021. szept. 23. 01:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 ezt un. u-alakú csiklóizgatónak hívják, kellemes játékszer az is :) 8-12k között már egész jókat lehet kapni.
2021. szept. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom melyik lenne jó, viszont vigyázz vele mert nagyon hozzá lehet szokni és később az orál vagy kézi ingerlés nem lesz elég.
2021. szept. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a célod. Ha a csiklóérzékeny vagy, akkor kifejezetten csiklóvibrátort keress, a "normál" vibrik ahhoz tényleg nem elég erősek. Bár nekem erre a célra legjobban az elektromos fogkefe vált be, jobb mint eddig bármi, szoktuk szex közben is használni (miközben dugnak pl, vagy orálozok, izgatom vele a csiklóm, garantált orgazmus perceken belül).

De jól mondják, óvatosan, mert ha sokat használja az ember, utána már nyalástól pl nagyon nehéz elmenni.

2021. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

"Egy nőnek igenis fontos a saját orgazmusa! ✊"

Köszönjük Emese! Ezzel mindent el is mondtál, ami fontos....

2021. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 WTF Emese? 😂 Nem tudom kiaz, köszi az eddigi válaszokat és tanácsokat, ha még tudtok jót mondani, vagy megosztanátok, hogy milyet használtok, várom kommentbe továbbra is :) ✊
2021. szept. 23. 22:56
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Az elektoso fogkefe fejből kihúzgálod a sörtéket, simára csiszolod.

Ennél brutálisabb csiklóizgató nincs a piacon. Annyira nyomod ahogy jólesik, lehet lágyan is.

A pasim dug, ha orgazmust akarok csak odateszem. Fél perc alatt kivégez.

2021. szept. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!