Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A rosszlányokon lévő lányoktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon lévő lányoktól lehet ilyet kérni?

Figyelt kérdés
Olyan lányt keresnék aki "megtanít" szexelni. Pl hogy minnél tovább bírjam és elmondja, hogy ő hogyan szereti és akkor gyakoroljuk. Eddig 1 lánnyal voltam,de elég sokat bénáztam. Szeretém hogy, ha legközelebb össze jövök valakivel akkor legyen már tapasztalatom.
2021. szept. 23. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen is
2021. szept. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Szinte bármelyik. Csak kissé drága megoldás.
2021. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert amit olvatam az mind az volt, hogy ezeknek a lányaknak az a érdekük, hogy te minnél hamarabb elmenjél.
2021. szept. 23. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy bárhogy is működhetne ez a dolog.

A prostinak az az érdeke, hogy add oda a pénzt, és minél előbb öltözz fel és menj el.

Ha el is játssza, hogy neki így vagy úgy jó, azt is valószínűleg azért teszi, hogy megelégedj az információval, élvezz el vagy csinálj amit akarsz, öltözz fel és menj.

Plusz, ha esetleg tényleg olyat "gyakoroltat" amit ő élvez, azt nem biztos, hogy a következő lány is ugyanúgy szeretni fogja akivel szexelsz.


Minden szexuális együttlét teljesen más a két ember kémiája és összhangja miatt.

2021. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod a futószalagos prosti mielőbb le akarja tudni a "melót". A magas árfekvésű, minőségi prosti aki "szűztörést" vállal meg tud tanítani pár technikai fogásra, de nem biztos sokkal előrébb leszel vele. Minden nő máshogy szereti, nem a technikai "tudás" számít hanem az mennyire tudod elkapni vele a közös hullámhosszt. Főzheted te Michelin csillagos módon a székelykáposztát, ha akinek csinálod nem szereti.

A korai magömlésen az önkontroll tud segíteni, ha magadtól nem megy akkor szexuálterapeuta, vagy szexuálpszichológus tud segíteni, de viszonylag kevés prostinak van ugyebár ilyen végzettsége.

2021. szept. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy prostival tovább fogod bírni, mert nem izgat annyira fel mintha egy olyannal csináldád akihez igazán vonzódsz
2021. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem nincs értelme
2021. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is korai magömlésem van/volt, én fizetős domina úrnőhöz jártam, vele dolgoztunk ezen. Fejlődtem egy kicsit szerintem, de leginkább a hozzáállásom változott pozitívan. Plusz nagyon jó volt ahogy ezzel kínzott. Ha túl hamar elélveztem különféle büntetéseket kaptam.
2021. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: keress magadnál idősebb nőt (+10-15 év), és rögtön ezzel a "felütéssel" indídts a kapcsolatotokat. szerintem lesz olyan, akinek lesz kedve hozzá.
2021. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es, komolyan szted létezik olyan 30 pluszos nő aki gyorstüzelő kamaszokkal akarja elcseszni az idejét? ilyen időben a nők már gyereket akarnak családot meg egy apát a kölyöknek nem egy plusz terhet a nyakukba, h valakinek megtanítsák a szexet :D :D
2021. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!