Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csúnya az ilyen punci?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya az ilyen punci?

Figyelt kérdés
meg kisbaba voltam amikor az egyik nagy szemeremajkambol el kellett eleg nagy mennyisegu bort tavolitani es emiatt az egyik oldalt normalis a masik oldalt meg lapos es ezek kozul pedig kilognak a kisajkak amik nem picik, rohadt nagyok. (ha allok akkor zavarja a combjaimat ha nem huzok bugyit) nem tulzok, tenyleg eleg hosszuak. szoval igy kell elkepzelni, elegge salatas es raadasul egyik oldalt normalis a masik oldalt meg mintha teljesen lecsaptak volna es nem is lenne nagyajkam. eleg rondanak tartom, felek ha meglatja rajtam kivul mas akkor nemhogy vonzonak nem lat majd, hanem undoritonak. nem akarok kepet kuldeni, tudom hogy ugy erthetobb lenne, de nem szeretnem feltenni egy oldalra a sunamat meg nevtelenul se, koszi a megertest.
2021. szept. 24. 01:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Muti.
2021. szept. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem csúnya ez a te szexepiled
2021. szept. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Kilógnak a combjaiid a belső szeméremajkaid??? Izé... azért egy nőgyógyász ezt megnézhetné... ha azt mondja rendben van, akkor fogadd el rendben van. Rég prückös egy kapcsolat ahol a pasid a sunád formája alapján akar majd szeretni / nem szeretni. Egyébként minden p.nci gyönyörű - ha szimpatikus, vonzó nőhöz tartozik, így legalább egyedibb lesz.
2021. szept. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2021. szept. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki szeret akkor úgy is szeret.
2021. szept. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy punci szépségverseny
2021. szept. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Engem pl kifejezetten a salátás, nagy szeméremajkas punci indít be igazán, mert nagyon látványos, nekem nagyon bejön. Van akinek meg csak a babapunci tetszik. Ez ilyen.
2021. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Amúgy a nagy, salátás kisajak nagyon tetszik nekem és egy csomó másik pasinak is.

Max emiatt a műtét miatt lehet a szokásosnál furcsább, de ezt nem tudom elképzelni hogy nézhet ki.

Mindenesetre nekem semmi bajom nem lenne vele.

Azért egy képet valahogy mégis küldhetnél mert már tényleg érdekel. Vagy le is rajzolhatnád.

2021. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A saláta jó ne aggódj az meg hogy le van csapva egy dolog nem a nagyajkad dugjuk hanem a vaginád
2021. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Keres egy kepet a neten ami hasonlit a tiedhez, es akkor eltudjuk kepzelni.
2021. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!