Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van sok cigány lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok cigány lánynak olyan jó feneke?

Figyelt kérdés
Edzéssel érik el közülük sokan, vagy főleg pusztán adottságról van szó? Mert nagy átlagban (meglátásom szerint) a többségüknek tényleg szép, formás hátsója van. Ti is hasonlóképp látjátok?

2021. szept. 25. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon jók a cigánylányok, szép nagy melleik is szoktak lenni. Az a baj, hogy buták mint egy krumpli és ki tudja milyen betegésgeik vannak... ráadásul 10ből 7 prosti (azok közül akik tényleg jól néznek ki)
2021. szept. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát lehet, hogy jó a minőség elsőre, de az idő jobban leharcolja őket, mint a magyar lányokat. :)
2021. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

1 kirívóbban öltözködnek


2 őket figyeled mert tudat alatt azt hiszed könnyen kaphatóak mivel nagyobb részt prostik

2021. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ezek röffennek meg 25 évesen 4 puja után...pfhujj
2021. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
A sok lovaglástól.
2021. szept. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
De tényleg nagyobb arányban vannak a cigányok között nagyon nőies, nagy domborulatokkal rendelkező csajok.
2021. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
De ugyanolyan büdöset szarnak
2021. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Én nőkét ugyanígy látom. Tényleg nagyon formásak, arányosak. Nem hinném, hogy edzéssel érik el 😀 szerintem az alak maga, az arányok jórészt genetika.

Én pl a 170 centimhez hiába vagyok 55 kiló, akkor is aránytalanul széles a csípőm, combom. Ők irigylésre méltóan csinosak fiatalon 😅

Viszont az is igaz, hogy nagyon hamar "asszonyosodnak".

2021. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
A cigányságnak India volt az őshazája. Ott pedig, csakúgy mint Afrikában, jellemző a nők zsírfarúsága.
2021. szept. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A magyarságnak is Ázsiában volt az őshazája, mint amúgy Európában minden nemzetnek.


Szerintem is inkább belül van a kérdésre a válasz, mint kívül, már a cigány csajok fenekével kapcsolatban. Nem hinném, hogy túl nagy genetikai különbség van a magyarországi cigányok és magyarok között a valóságban.

2021. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!