Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, titeket nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, titeket nem zavarnak azok a szavak, hogy "megdugtam"/"megbasztam"/megkúrtam stb.? Annyira lealacsonyítóak..

Figyelt kérdés
Próbálom nem így felfogni a dolgot, és félreértés ne essék, nem vagyok egy femináci sem, de ezektől a szavaktól mindig úgy érzem, én mint nő nem vagyok ember, nem érek annyit mint egy férfi.. Emiatt gátlásaim is vannak, és nem tudok magabiztos sem lenni.

szept. 25. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Ezt általában olyan nőkre használják, akik nem jók többre, csak 1x megdugni. Én meg nem ez a kategória vagyok.
szept. 25. 15:53
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért érnél ezért kevesebbet? Nem értem.
szept. 25. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Egy férfi soha nem beszél így egy nőröl.

A pasik igen. Nem tudom ha az anyáról lenne szó akkor is így gondolkodna.

Normális kapcsolatban nem egy szexuális tárgy egy nő.

Keress olyat aki tiszteli a nőket.

szept. 25. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Nézd, vannak férfiak, akik ezen a szinten kommunikálnak, ne foglalkozz velük. Gondolom nem ilyenekkel ismerkedsz. Téged az érdekeljen, hogy akivel Te vagy együtt, tiszteljen és szeressen.
szept. 25. 16:09
Spirulina Alga tabletta
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
én pl. imádom ha azt mondja hogy megbaszlak
szept. 25. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem is zavar, de ha belegondolunk, igazából ez az ő szintjüket minősíti.
szept. 25. 16:13
 7/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ilyen körökben szeretnék ismerkedni, ahol ez az általános szóhasználat. Azt is tudom, hogy sokaknak bejön, vagy izgatónak tartják, ha ilyen kifejezéseket használnak rájuk, nyilván mindenki más. Engem valahogy zavarna. Pedig próbálok neki nem nagy jelentőséget tulajdonítani.
szept. 25. 16:16
Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Nem hiszek abban, hogy a szex a nők számára megalázó.

Ez az egész arra megy vissza, hogy ha egy nő szexel, az megalázó, ha egy pasi szexel, az menő. A szavak minősítésével csak ezt eztán forró kását kerülgetjük. Nekem egyáltalán nem megalázó, ha egy pasi "megdug". Mert lássuk be, miből áll ez? Ő végzi a munka 95%át azért, hogy én elélvezzek háromszor, ő meg egyszer. Nem értem, hogy mi abban a megalázó, hogy a saját hasznomért dolgoztatok valakit.

Ha nálad nem ez a helyzet, és fáj a megdug, megbasz, stb szavak használata, lehet hogy nem a szavakkal van bajod, hanem a szexszel amit leírsz vele.

szept. 25. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan, milyen társaságban mozogsz, ahol így beszélnek? Nekem is vannak ismerőseim, akik elég szabadszájúak, de ezek a szavak (témák) nem szoktak csak úgy előkerülni.

Egyébként én egyáltalán nem szoktam csúnyán beszélni, de egyszer a párommal vacsiztunk, ittam 1-2 pohár bort és mire hazaértünk, annyira beindultam, hogy az ágyban kicsúszott a számon, hogy dugj meg. Te jó ég, mit váltott ki belőle...elég rendesen felhúzta őt is :D

szept. 25. 16:25
 10/12 A kérdező kommentje:

#8: "lehet hogy nem a szavakkal van bajod, hanem a szexszel amit leírsz vele." Hm, ez elgondolkodtatott. Van benne valami.

#9: Nem közvetlenül az én saját társaságomra értettem, hanem úgy általánosságban, jó pár férfi így fejezi ki magát. Kérdés persze, hogy csak szimplán ilyen szavakat használ valaki, vagy ténylegesen is csak ennyit ér számára egy nő.

szept. 25. 16:35
1 2
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!