Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem kívánok senki mást?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánok senki mást?

Figyelt kérdés

Szakítottunk az exemmel olyan fél éve. Az én részemről elég intenzív volt lelkileg a kapcsolat, és mióta dobott, senki más gondolatára nem indulok be, csak az övére. Másokat is találok vonzónak persze, de mondjuk amikor maszturbálok csak arra indulok be igazán ha őt képzelem el. Próbáltam randizgatni már de emiatt mindig félbe kell szakítsam a dolgot. Van még valaki aki hasonlókkal küzd?

20 Lány



2021. szept. 25. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, de csak kb 3 hétig. Az idő szerintem neked is segíteni fog. Ha hosszú kapcsolat volt akkor természetes, hogy még érzelmileg nem tudtál elszakadni tőle és ezért él még mindig ő a szexuális fantáziáidban.
2021. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy túl jó exem, akihez képest mindenki kevés. Évek óta nem tudok túllépni ezen.
2021. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

én is így voltam az exemmel 1honapig miután elhagyott kb impotens voltam de utána se lett sokkal jobb a helyzet

hát ilyenek vagyunk röviden, valaki 1nap alatt túl van a nagy szerelmen valaki meg hetekig honapokig se túd túl lenni rajta

idővel jobb lesz, ez nem egy rossz tulajdonság vagy legalább is én többre értékelem ezt mint az aki csak random érzelmek nélkül mint egy állat éli az életét és bárkivel bármikor képes összetennie amilye van...

2021. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!