Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki egy ilyen fajta fétis/vonzalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én is a BDSM kedvelők körébe tartozok. Magam sem értem miért. Imádom, ha folytogatnak, ha elfenekelnek, lefognak, megkötöznek stb...

Ez mitől alakulhat ki egy embernél? Vot, hogy ismerkedtem férfival de nem éreztem azt, hogy tudna rajtam úgy dominálni ahogyan én azt szeretném, ezért a szexualitást előrébb vettem, és nem volt több randi. Csak olyan férfit tudnék elképzelni páromként aki tud dominálni felettem, és keményen meg tud ba*zni. Alapvetően nem kedvelem, ha valamit túl korán kezdeményez a partner egy kapcsolatban, mégis most ismerkedek valakivel aki első találkozás alkalmával elfenekelt, lefogott, folytogatott csók közben stb.de több nem történt, mégis emiatt jobban vonzódok hozzá és ezért tudnám elképzelni vele a kapcsolatot.

De mostanában sokat gondolkozok azon, hogy végülis abszurd az, hogy élvezem ahogy "bántanak". Én ezt a dolgot nem bántalmazásként élem meg, sőt ilyenkor érzem azt, hogy a partner kedvel és kíván. Szükségem van ezekre a dolgokra és a durvaságra. Nyílván ezek a dolgok csak szexuálisak, ha csak úgy valaki felpofozna akkor visszaütnék, de szex közben felizgat. Ez mennyire normális? Ma már eléggé elterjedt fétis, de megis gondolkozok azon, hogy vajon szükséges-e miatta pszichológushoz menni? Semennyire nem tudok irányítani szex közben, nem is szeretnék irányítani, úgy érzem magamat jól ha teljesen le vagyok dominálva, viszont az élet többi területén nem vagyok ilyen, csak szexuálisan.



2021. szept. 25. 22:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
Hanyadik ilyen kérdésed ez már?
2021. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%

mondanám, hogy tudom, de engem NAGYON fiatalon kezdett izgat a BDSM középső ága, mára már megélem


a dominancia már, akkor izgatott amikor kb azt sem tudtam létezik ilyen fogalom


de mint a legtöbb dolognak ez is a környezet hatása, szülők, barátok, óvoda, iskola stb hatással vannak ránk


F

2021. szept. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
7%
Fogadjunk apád lelépett, vagy nem volt rendesen jelen gyerekkorodban és nevelésedkor
2021. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon gáz.
2021. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
7%
Én a helyedben elmennék egy pszichiáterhez.
2021. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
7%
Nincs itt semmi gond! (Úgy vagy hülye ahogy vagy!) :)
2021. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves első, ez az első ezzel kapcsolatos kérdésem, és más témájú kérdést is csak nagyon régen írtam már ki.
2021. szept. 25. 22:51
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
5. Legalább tudnád, mi a különbség a pszichiáter és a pszichológus között, nem írnál hülyeségeket ide. Ha egy orvos felír neki pár gyógyszert, az sszerinted segítene ezen? Elég fura gondolkodás.
2021. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

3-as az apám gyűlöl, de nem érzem úgy, hogy ez hatással lenne erre a dologra. Van olyan ismerősöm akinek az apjával tökéletes viszonya van, sőt az egész családjával és mégis a hasonló dolgokat kedveli. Gondoltam már erre, hogy a családi kapcsolataim miatt alakult volna ez ki, de igazából az, hogy az apám mit gondol rólam hidegen hagy, gyerekkorom óta nem láttam.


A pszichológuson azért gondolkodok csak, mert sok ember kedveli ezeket a dolgokat, és sok helyen írják, hogy ez normális. De mostanában egyre jobban foglalkoztat a téma és egyre durvább dolgok érdekelnek, ezért is kérdőjeleztem meg azt, hogy ez normális-e, hogy már felnőttként változik az, hogy mire vágyok.

2021. szept. 25. 22:55
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem mindenki elgondolkozik, hogy mennyire normális, akit felizgat a BDSM világa. Én is így vagyok vele, és szerintem tudom is, miért alakult ki. Én valóban jártam pszichoterápiára, de nem emiatt, hanem azért, mert a traumám súlyosabb gondokat is okozott, mint ez a fétis.
2021. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!