Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki egy ilyen fajta fétis/vonzalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én is a BDSM kedvelők körébe tartozok. Magam sem értem miért. Imádom, ha folytogatnak, ha elfenekelnek, lefognak, megkötöznek stb...

Ez mitől alakulhat ki egy embernél? Vot, hogy ismerkedtem férfival de nem éreztem azt, hogy tudna rajtam úgy dominálni ahogyan én azt szeretném, ezért a szexualitást előrébb vettem, és nem volt több randi. Csak olyan férfit tudnék elképzelni páromként aki tud dominálni felettem, és keményen meg tud ba*zni. Alapvetően nem kedvelem, ha valamit túl korán kezdeményez a partner egy kapcsolatban, mégis most ismerkedek valakivel aki első találkozás alkalmával elfenekelt, lefogott, folytogatott csók közben stb.de több nem történt, mégis emiatt jobban vonzódok hozzá és ezért tudnám elképzelni vele a kapcsolatot.

De mostanában sokat gondolkozok azon, hogy végülis abszurd az, hogy élvezem ahogy "bántanak". Én ezt a dolgot nem bántalmazásként élem meg, sőt ilyenkor érzem azt, hogy a partner kedvel és kíván. Szükségem van ezekre a dolgokra és a durvaságra. Nyílván ezek a dolgok csak szexuálisak, ha csak úgy valaki felpofozna akkor visszaütnék, de szex közben felizgat. Ez mennyire normális? Ma már eléggé elterjedt fétis, de megis gondolkozok azon, hogy vajon szükséges-e miatta pszichológushoz menni? Semennyire nem tudok irányítani szex közben, nem is szeretnék irányítani, úgy érzem magamat jól ha teljesen le vagyok dominálva, viszont az élet többi területén nem vagyok ilyen, csak szexuálisan.



2021. szept. 25. 22:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
71%

14-es még azt is hozzátenném, hogy csak segíteni szerettem volna, te meg hazugnak is és hülyének is neveztél.

Pedig csak azt írtam le, hogy én mit csinálnék a kérdező helyében, hogy elmennék egy pszichológushoz akkor, és ő majd eldönti, hogy milyen a helyzet.

2021. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
54%
16. A "visszaszólás" csak téged minősít. Lehetőleg minél durvábban szólj vissza mindig, az az igazi, attól leszel igazán valaki.
2021. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
21. Hülyét biztos nem írtam. Bár már nincsenek meg az üzenetek, töröltem, és téged is tiltottalak. De remélem, még azért mindent le fogsz írni, és kitalálni, miket mondtam rád. Hazugnak sem emlékszem, hogy neveztelek. Az értelmi szint stimmelt. Egyébként meg te írtál rám, és nem volt érvrendszered, nem írtál azóta se és most se konkrét példákat, miért is kellett orvoshoz mennie annak az ismerősödnek. Csak háromszor leírtad, hogy oda az kell, de hogy miért, arról semmi.
2021. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni, hogy nem csak ezt szeretem. Igénylem azt is, hogy "normális", romantikusabb legyen az együttlét időnként, de szükségem van a keménységre. Ez is az egyik ok amiért nem tudom, hogy van-e értelme egy szakembernek.
2021. szept. 25. 23:33
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
23-as de, írtál hülyét. :) Én is tiltottalak, mivel semmit le se írtál, csak egyből nekem estél, hogy hülye vagyok és nem normális. Leírtam egyébként, hogy ilyen "tünetei" voltak, mint a kérdezőnek, és pánikrohamai is, de azzal sem foglalkoztál, csak azzal, hogy engem ekézzél.
2021. szept. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha jól érzed így magad, és nem feszélyez, valamint nem okoz problémát, szerintem nem muszáj elmenned szakemberhez.
2021. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
26-os köszönöm a válaszodat😊
2021. szept. 26. 00:21
 28/30 harebell ***** válasza:
100%
#18 Lehet, hogy nincs igazam, de azért hazugságnak nevezni erős túlzás :D Ahogy az is túlzás, hogy "nagyon is levezethetők", én legalábbis olyan tanulmányt nem olvastam, ami ezt így ki merte jelenteni, még azokban sem, amik elsősorban a körülményeket és az egyén tapasztalatait tették felelőssé a fétisek kialakulásáért és kétségbe vonták a hajlam jelentőségét.
2021. szept. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kell/érdemes pszichológushoz menni, ha valaki nem érzi jól magát a bőrében, és ezen egymaga nem képes változtatni. Ha téged kielégít, illetve számodra örömöt szerez a BDSM-viszony, akkor szerintem ezzel semmi gond nincsen.


Én személy szerint kiegyensúlyozottabbnak érzem magam, amióta kipróbáltam. Megéltem dolgokat, amik elfojtva voltak bennem.

2021. szept. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Csajom is pont ilyen hülye!
2021. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!