Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire érzéken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire érzékeny a melletek? Ez még normális ami nekem van?

Figyelt kérdés

Barátommal csak most kezdünk dolgokat csinálni, ő az első komoly nekem.

Első alkalommal alig vettem észre hogy elkezdte szopni a mellbimbómat, csak amikor lenéztem. Második alkalommal csinálta erősebben is akkor azt azért már megéreztem,kellemes mégis kicsit fájdalmas volt. Majd incselkedett vele hogy csak nagyon enyhén körbenyalta meg a szájába vette de mégsem ért hozzá, húzta az agyamat. Viszont ezt alig éreztem, mintha a mellbimbóm érzéketlen lett volna. Azt szoktam érezni ha durvábban markolgat, csavargat húzogat (bár az inkább kellemetlen), de az előbbi dolgokat alig érzem, nagyon enyhén. Ez normális vagy velem van valami gond? (Gondolom az utóbbi sajnos, de örülnék ha más is leírná mit érez vagy mit nem)

19/L vagyok és egyébként elég kicsik a melleim de ebben a kérdésben ez szerintem nem számít



2021. szept. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggö. Nekem elég Nagy melleim vannak, és ugyszintén nem igen érzékenyek de ezzel nincsen semmi baj . Nenizgulj emiatt, teljesen normális vagy
2021. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Nagy mellem van, de nagyon fura a bimbóm érzékenysége.


Az óvatos érintést nem érzi, az erősebb meg már túl erős. Nincs olyan, hogy jó érzés lenne :/


Teljesen normális, sajnos ez ilyen.

2021. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ a mell méretétől, hogy kinek mennyire érzékeny.

Mindenkinek máshol van(nak) az érzékeny pontja(i) és ez nem feltétlenül a mell kell, hogy legyen. Változó, hogy mikor mennyire izgat fel, ha a férjem a mellemet kényezteti, olyan is volt már, hogy attól volt orgazmusom, hogy a bimbómat harapdálta, de jellemzően nem ez izgat fel.

Ne aggódj emiatt, legyél őszinte a pároddal, mondd el neki, hogy mi esik jól és mi nem. Semmi baj nincs azzal, ha neked ez nem az erogén zónád.

2021. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon érzékeny, mensi előtti időszakban meg főleg. A legaprobb érintést is élvezem. Én a harapdálást nem birnám, de ha simogatják, szívogatják, képes volnék elélvezni tőle úgy érzem.
2021. szept. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!