Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire perverz ez a vágyam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire perverz ez a vágyam? Szatír lennék? Vagy ez valami más? (FTM - biszex transz srác!)

Figyelt kérdés

(Kis fogalmi magyarázat: FTM = nőnek születtem, de férfiként élek, maximálisan annak is nézek ki külsőleg. De műtétem nem volt, kis cici, punci van. Főként a nőkhöz vonzodom, de van hogy a ferfiak is lázba hoznak. Remélem tiszta, ha ez az információ szamodra ellenszenvet, gyűlöletet vált ki, kérlek még most hagyd el az oldalt. Köszi! :D)


Amikor éjszakai műszakban vagyok, és hajnalban (2-4 között, éppen mikor végzek) megyek hazafelé, akkor a lakótelepen ahol nincs vagy éppen elkerülöm a közterületi kamerákat, akkor néha szoktam letolt nadrággal egy pulcsit szetcipzarozva, alatta pucer felsotesstel hazasétálni, szóval konkrétan minden kilatszik. Nagyon felizgat a gondolata hogy valaki így megláthat, tegnap is még a park közepén az edzo parkban maszturbáltam egy nagyot. Persze ha jön egy autó (reflektorral egyből simán latszik hogy mutogatom magam) akkor eltakarom. lletve még azon fantazialok ilyenkor, hogy ha találkoznék egy idegen férfival így, akkor megeroszakolna-e, mármint én nagyon fel vagyok ilyenkor izgulva, és simán hagynám hogy éjszaka a kihalt utcán akár anélkül hogy egy félreeső helyen lennénk, úgy magáévá tegyen. Megszopasson, aztán alaposan megdugjon. Vagy akár most is pl. egyedül mardtam a munkahelyemen ejszakai muszakban, ha valaki beállítana és szexelnénk valahol a gyár területén.


Lenne olyan aki vevő lenne egy ilyen szerepjátékra? Marmint hogy pl. megbeszéljük hogy ezen a héten minden nap hajnal fel3 körül megyek haza, és hogy "meglepetés" legyen, vagyis hogy ne tudjam előre, nem beszelnénk meg hogy melyik nap, hanem random valamelyik hajnalban a parkban ülne egy padon, verné az álló lomposát, én meg amikor arra járók így majdnem puceran, akkor megtaláljuk egymast. :D Éppen az lenne benne az izgalmas hogy nem talalkoztunk még, csak tudjuk hogy majd ott lesz a masik, jönni fog, és egy nagyon szexelünk az utcán.


Nagyon megvalosithatatlan a fantaziam? Van még más is akit izgat az ilyesmi?



2021. szept. 27. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakállad van??
2021. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
#11, igen.
2021. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te egyszerűen a kiszolgáltatottság és alárendeltség után vágyakozol. Keress egy normális domot, járj el BDSM témájú rendezvényekre. Sokkal jobb lesz, mint a parkban remélni, hogy hátha valaki megerőszakol - soha ne tégy ilyet, mert ez bár a fantáziádban izgató, a valóságban kegyetlenül meg fogod bánni és tönkre fog tenni.
2021. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

nem mondanám magam sub-nak, mindkét szerep vonz és mindkét szerepben is szoktam lenni szexualis vonatkozásban, azt is szeretem ha egy nő ledominal, de én is szeretek dominansabb lenni. férfiakkal szemben viszont nem tudnék dominans lenni szerintem, vagy még nem volt hozza megfelelo partner, ha férfival voltam akkor ők itanyitottak, bár egyszer szivesen megdugnék egy pasit felcsatolhatossal :D szóval ja, szerintem partner függő


szóval voltak már ilyen alkalmi dolgok hogy nyilvanos helyen meg este utcan, autoban, de azok előre lebeszélt, szervezett dolgok voltak, ez meg azért izgat szerintem mert nem tudom hogy mi lenne, de nagyin kicsi az esely hogy barkivel is osszefussak mert viszonylag kicsi lakotelep, és olyan későn 99,9%ban kihalt

2021. szept. 27. 23:14
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Ennek akkor is leszervezett dolognak kell lennie. Legalább annyit tégy meg a saját érdekedben, hogy a partnerednek mondd el ezt a vágyadat, és azt, hogy számodra úgy lenne teljes az élmény, ha tényleg akkor történne meg, amikor nem számítasz rá. A partnerednek pedig hátha vannak olyan ismerősei, akiket te nem ismersz, és beteljesítenék a vágyadat. Vagy esetleg ő maga eljátssza az elrablásodat/megerőszakolásodat, például maszkban. Még így is nagyon kockázatos a dolog, de legalább a partneredben megbízhatsz, hogy nem engedi elfajulni a dolgokat.
2021. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Az lehet,hogy kicsi az esély,de több,mint nulla. A föld alól is előkerülhet egy rendőr.Intézkedik,bevisz,azután,jaj neked!Bocs,mégsem,mert nálad nem gond férfival prütykölni. Egy előzetesben,zárkában akármi is lehet,mert ilyet még,nagy valószínűséggel,nem láttak.Férfivel kettyinteni,de punciba.Még akár az sem lehetetlen,hogy mindenki élvezné. Azért szántszándékkal ne "utazz" erre!
2021. szept. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az óvó/féltő szavakat, jotanacsokat, igazatok van, nyilván ezt egy előre leszervezett dologkent lehetne megvalositani. Voltam már korabban swingerben egyedül ugyan, de jó élmény volt, illetve az alkalmi partnereim kozt is voltak akikkel jókat tudtam beszélni a szexen kívül is, majd csak lesz erre is egy alkalom hogy ezt a vágyam is megelhessem. :)


a börtönről jut eszembe, extra kérdés :D kedves kormanyunknak köszönhetően hiába nézek ki úgy mint egy férfi, a papirjaimban még a régi nevem és neme szerepel... szerintetek bezarnának a női részlegre egy szakállas ""nőt"", vagy betennének a fergiak közé egy puncis férfit, aki a papirjaiban hivatalosan nő? :D a kérdés csak félig komoly, a mai magyarorszagi helyzet faramucisságának egyik példája, ne is beszéljünk arról hogy a bankban ügyintézésnel mennyire kellemetlen amikor azzal gyanusitanak hogy okiratot hamisitok >< zarojel bezarva...

2021. szept. 27. 23:56
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
#17 büntetés-végrehajtási intézményben az okirataidban szereplő neműek közé fognak zárni (mivel nem lehet nemet módosítani így a férfiak közé) teljesen mindegy milyen operáción estél át. S ne gondold azt, hogy olyan jó dolgod lenne. A fogvatartottak nem a toleranciáról híresek, sokkal több lenne a fizikai erőszak (mármint amikor megvernek a homofóbok), mint a szexualitás.
2021. szept. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
az irataimban kedves #18-as, az szerepel hogy NŐ, és semmilyen műtéten nem estem még át, ez áll a kérdésem első két sorában :D kivancsi lennék hogy hogyan eroszakolnak majd meg a ferfiak ha a nők közé zarnának ilyen alapon :)
2021. szept. 28. 01:32
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19 akkor nők közé fognak zárni akár van szakállad, akár nincs
2021. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!