Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire perverz ez a vágyam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire perverz ez a vágyam? Szatír lennék? Vagy ez valami más? (FTM - biszex transz srác!)

Figyelt kérdés

(Kis fogalmi magyarázat: FTM = nőnek születtem, de férfiként élek, maximálisan annak is nézek ki külsőleg. De műtétem nem volt, kis cici, punci van. Főként a nőkhöz vonzodom, de van hogy a ferfiak is lázba hoznak. Remélem tiszta, ha ez az információ szamodra ellenszenvet, gyűlöletet vált ki, kérlek még most hagyd el az oldalt. Köszi! :D)


Amikor éjszakai műszakban vagyok, és hajnalban (2-4 között, éppen mikor végzek) megyek hazafelé, akkor a lakótelepen ahol nincs vagy éppen elkerülöm a közterületi kamerákat, akkor néha szoktam letolt nadrággal egy pulcsit szetcipzarozva, alatta pucer felsotesstel hazasétálni, szóval konkrétan minden kilatszik. Nagyon felizgat a gondolata hogy valaki így megláthat, tegnap is még a park közepén az edzo parkban maszturbáltam egy nagyot. Persze ha jön egy autó (reflektorral egyből simán latszik hogy mutogatom magam) akkor eltakarom. lletve még azon fantazialok ilyenkor, hogy ha találkoznék egy idegen férfival így, akkor megeroszakolna-e, mármint én nagyon fel vagyok ilyenkor izgulva, és simán hagynám hogy éjszaka a kihalt utcán akár anélkül hogy egy félreeső helyen lennénk, úgy magáévá tegyen. Megszopasson, aztán alaposan megdugjon. Vagy akár most is pl. egyedül mardtam a munkahelyemen ejszakai muszakban, ha valaki beállítana és szexelnénk valahol a gyár területén.


Lenne olyan aki vevő lenne egy ilyen szerepjátékra? Marmint hogy pl. megbeszéljük hogy ezen a héten minden nap hajnal fel3 körül megyek haza, és hogy "meglepetés" legyen, vagyis hogy ne tudjam előre, nem beszelnénk meg hogy melyik nap, hanem random valamelyik hajnalban a parkban ülne egy padon, verné az álló lomposát, én meg amikor arra járók így majdnem puceran, akkor megtaláljuk egymast. :D Éppen az lenne benne az izgalmas hogy nem talalkoztunk még, csak tudjuk hogy majd ott lesz a masik, jönni fog, és egy nagyon szexelünk az utcán.


Nagyon megvalosithatatlan a fantaziam? Van még más is akit izgat az ilyesmi?



2021. szept. 27. 21:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A kérdés,bizony,komoly!Női névvel,női iratokkal,a női részbe zárnak.Az viszont,majd és esetleg.Most,mi van?Igen,hogyan bankolsz,élőben?Milyen kép van a személyidben?Hogy kerültél a jelenlegi munkahelyedre,hogyan viszonyulnak a kollégák? Egyfajta Amanda Lear hanggal vagy valamennyire,férfi hangon kommunikálsz?
2021. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha melled meg puncid van akkor nö vagy akárminek is hiszed magad...
2023. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a fejleményekre összejött végül vmi?
2023. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének a fejlemények🙄 :D:D
márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!