Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most én meleg, biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én meleg, biszexuális vagy furcsa hetero vagyok?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, próbáltam már szexet nővel, férfival.

Tapasztalataim alapján nagyon betudok indulni egy általam jónak vélt férfi test látványától, pénisztől stb...

Ez hasonlóképpen van női test esetében stb..., viszont az ingert kisebbnek érzem. Tehát jobban felizgulok a férfi látványtól.. VISZONT a szex férfival szörnyen rossz volt nekem mindig (többször próbáltam), egyszerűen sosem élveztem, nővel viszont isteni volt mindig.

Kapcsolatot soha nem is akarnék férfival, szeretnék megházasodni, gyerekeket, tehát ilyen téren maradnék a női világban, csak úgy érzem a szex jó lehet férfiakkal is amíg nincs családom, ám de a látvány beindít (férfiak esetén), viszont a szex gondolata már nem... ez normális?



2021. okt. 5. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Kíváncsi leszek a válaszokra mert hasonló a szituáció nálam is picit.
2021. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Totál biszex vagy. Heteró semmiképp. Egy igazi hetero rosszul van a gondolattól is,hogy egy pasi hozzáér……
2021. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%

Biszexuális vagy, akinek szörnyű férfi partnerei voltak eddig. Jobban válogasd meg őket és tapasztald ki mi jó neked.

Ettől még a házasság, gyerek,család dolog működhet.

2021. okt. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Kötelezö nevet adni ennek a helyzetnek ? Èlvezzed a szexet úgy, ahogy neked jólesik.

Dugás közben biztosan nem az elnevezésen jár az agyad.

2021. okt. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biszexvagy, hiszen felizgatnak a férfiak is és a nők is. Viszont nem lehet, hogy azért nem élvezed a szexet a férfiakkal mert nem jó helyzetben voltál? Nem tudom, hogy aktív vagy passzív vagy, de lehet, hogy csak a másik szerepben kellene lenned. Vagy csak a partnerrel volt gond.
2021. okt. 6. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem normális!Vagy beindít a látvány és hajlandó vagy reá vagy nem.Bár,nem világos a kérdés.Vagyis egy fütyit kiverni vagy pippantani,az még belefér?Egyébként,ha mindkét nem vonz,akkor nyilván,biszex vagy.
2021. nov. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Trisex vagy.
2022. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!