Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meleg férfi került a Playboy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfi került a Playboy címlapjára. Ez valóban ünnepelni való dolog?

Figyelt kérdés

Elvégre ciszgender az illető. Nem tudom kit akar megvezetni a Playboy a "hű de progresszívek vagyunk" dologgal de 2021-ben Ez. Nem. Elég.

Az egyéb elnyomott kisebbségek talán nem érdemelnek címlapot?



2021. okt. 6. 09:35
 1/7 anonim válasza:
31%

(Ne melegezz, hívd annak, ami: homoszexuális.)

Van vaginája (bár egy igazi nőnek ma már hímvesszője van), kerekesszéke? Remélhetem, hogy mohamedán?

2021. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Mi, normális férfiak és nők, csak röhögünk ezen az egész hibbant hóborton. A férfi a nővel, a nő a férfivel illik össze, testileg és lelkileg is. Meg vannak a mentális betegek, akik ezt képtelenek elfogadni, de szerencsére úgyis kihalásra vannak ítélve, mert képtelenek a reprodukcióra.
2021. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként soha nem vettem, de még csak ki se nyitottam Playboyt.
2021. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Szánalmasak ezek a libsi LMBTQI+++ lobbisták. Én sem megyek a feleségemmel melegbárba enyelegni, nem trollkodom tele a meleg fórumokat a heteró életünkkel, nem akarom nekik megmagyarázni, hogy legyenek heterók. Akkor ők se tolják a képembe minden létező felületen, hogy melegek, mert egyszerűen nem érdekel, nem arra vagyok kíváncsi. Ezzel csak egyenes úton haladnak a f.szerdőbe, hogy egyre többen gyűlölik meg őket az erőszakos, tolakodó propagandájuk miatt...
2021. okt. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Trollkérdés… lapozzunk…
2021. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Már többször is írtam alapvéleményként, hogy szerintem Magyarország nem érett még meg erre a témára, helyzetre. Tölünk nyugatabbra teljesen normálisan élnek az emberek a szexuális hovatartozásuktól függetlenül, és senki nem pofázik bele a másik életébe. Ne menjünk messzebb, már Bécsben is százezer felvonuló van a parádén, az egész világról mennek oda a csoportok, és a lehetö leg békésebben zajlik le. A szivárvány bálon rendörök rendörruhában lépnek fel a "GayPoliceClub" zászlaja alatt. Itthon Orbán eltereli a figyelmet a fontos dolgokról (pl. közelgö választások), meghülyíti az embereket, akik ezzel a pedofil törvénnyel foglalják el magukat.
2021. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi köze van a pedofiltörvénynek meg a Pridenak ahhoz, hogy egy férfiaknak szóló magazinban, ahol nőket akarnak látni mert 50 éve emiatt veszik meg, odarondítak a címlapra egy ilyen csúfságot, aki azt se tudja eldönteni milyen nemű? Ezt kéne felfogni. Egy vegánnak sem bsznk a tányérjára sültvért, csak mert el kell fogadnia, hogy mi szeretjük...
2021. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!