Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meztelenség és szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenség és szexuális izgalom otthon?

Figyelt kérdés

Azon családokban ahol sokat meztelenkednek, sokat látják egymást ruha nélkül, gondolom óhatatlanul előfordul hogy valaki szexuálisan izgatott állapotba jön (főleg egy tinédzser srácnak nem kell sok hogy merevedése legyen, meg nőknél/lányoknál amúgy se annyira látványos ha bekövetkezik ilyesmi).


Ezt hogyan kezelitek? Hogy ugyan olyan normális folyamat mint mondjuk egy tüsszentés és nincs róla különösebben tudomás véve, vagy azért elvárt dolog hogy az illető amilyen gyorsan lehet takarja el magát (főleg férfiaknál)?



2021. okt. 22. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Én csak úgy írom, hogy magam példájából nem tudom, de biztosan tudom aki átélte ezt.

Családi szex is előfordul, főleg nudista családoknál.

De ez sokszor privát belső kör, idegenek előtt nem fogják elmondani senkinek.Olyan is hogy pár nudista család összejár néha néha, és ott belegondolni is rossz mik vannak.

Én is csak úgy hallottam, de elég biztosra állította akitől jött az infó.

2021. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

A meztelenséget is meg lehet szokni mint minden mást. A megszokott dolgok pedig nem izgalmasak. Tehát akik gyakran meztelenek, illetve meztelen emberekkel találkoznak, nem fognak semmi izgatót találni a helyzetben.


Én szoktam járni nudista strandra, tökéletes átlag emberekkel találkozni. Pont annyi szexuális élmény ér, mint a buszmegállóban várakozva a többi random ember között.

Ott is látsz jó csajt, meg olyat akit meg se piszkálnál.

Óriási tévhit, hogy nudizmus = free sex.

2021. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: nem is erre gondolok hogy orrba szájba megy a kefélés, voltam én is nudista strandon, tudom hogy nem áll csak azért mert nincs ruha. Itt inkább csak véletlen esetekre gondoltam, vagy mondjuk egy reggeli merevedésre.
2021. okt. 22. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tesóm làtta àló àllapotban. Meg én is csak őt làttam megkeménykedve meg benesedve.
2021. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem szüleim előtt nincs mezetelnkedés, de tesóm előtt simán

ha látom állni neki, nem csinálok belőle nagy ügyet, remélem nem rám áll fell neki, és kész, nem gáz

én meg nem nedvesedtem be soha szerintem még csak így spontán mikor meztelen voltam

2021. okt. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
1. Hát ha csak úgy nem hogy hallottad !!!
2021. okt. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem gond a meztelenkedés,nem tabu,semmi szexualitás nem merült fel, 42N
2021. okt. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem volt otthon tabu a mesztelenkedés.

Az esetek 99.9% ban kőkemény tartós merevedésem volt ,van minden reggel! Mióta az eszemet tudom pucéran alszom, így ha reggelente tusolni mentem sokszor futottam össze a családból valakivel.

De mondjuk ha a tesóm v a faterom pl borotvàlkozott,v a muterom cihelőcködött ,simán mentem tusolni,v épp fordítva!

Szerintem ez tök természetes....

2021. okt. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!