Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért mondogatják folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják folyton hogy "csinálják a 4 fal között" lmbtq-soknak mikor a hetero pároknak kéne ezt is mondani, nekik miért nem mondja senki?

Figyelt kérdés

Szóval nem provokáció hanem tényleg érdekel!

Felháborító hogy lmbtq-soknak folyton ezt mondogatják hogy "engem nem érdekel csak csinálják a 4 fal között" mikor én amikor lmbtq párokat látok én csak annyit veszek észre, hogy ölelkeznek, egymás kezét fogják, néha egy egy szájra puszi de ezt komolyan nem lehet kibírni? Amikor egy hetero pár a játszótéren sz-xelt akkor is csak egy hírek keletkezett belőle de nekik se szólt senki hogy ez nem játszótérre való viselkedés. Vagy pályaudvaron d-gtak...Buszon engem a hányinger kapott el, mikor fél órás úton végig egy mellettem levő hetero párnak a cuppogásait kellett hallgatnom, szó szerint végig csókolgatták egymást és hangosan...néha arra néztem de nem direktbe erre látom hogy a srác megmarkolja a csaj fenekét úgy hogy ott voltak gyerekek is...erre pl én nem vagyok kíváncsi...ezekre miért nem szól senki vagy csak itt mondogatják hogy "4 fal között kéne"..mert a valóságban sosem hallottam ezt senkitől. Amit néha a hetero párok művelnek szerintem sokkal gusztustalanabb mint amit általában a lmbtq pároktól látni publikusan...TISZTELET A KIVÉTELNEK, NEM INGE NE VEGYE MAGÁRA!+ Értem én hogy a heteroszexualitás a norma de azért lmbtq párok sokkal gusztusosabbak mint egyes heterok. 21.században vagyunk. Mégeyszer, nem provokatív kérdés, nem vitatindító, nem sértek meg vele senkit de tényleg érdekel mások véleménye erről kivéve ha homfób vagy, akkor inkább máshol bosszankodj! Kultúrált véleményeket szeretnék, ne essünk egymásnak! :)



2021. okt. 29. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ne tartanak a heterok pride-ot. Na, ami ott van, az a gusztustalan!
2021. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1.Én most nem a prideokról beszélek hanem átlagosan..látom pont megragadtad a lényeget :)
2021. okt. 29. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Na, pont a pride-ra mondják. Mert egy csók kit érdekel...
2021. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én normális lmbtq párokra gondoltam akiket néha az utcákon látni :) akkor gondolom velük nincs gond csak a pridosokon? én mondjuk még nem voltam egyen se a tömeg miatt se mennék..
2021. okt. 29. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, én szóltam már rá heteró párokra is, hogy ne a medencében bsszanak.
2021. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem kíváncsi senki a perverziókra ez vonatkozik a heterók BDSM játékaira is rájuk sem kíváncsi senki.
2021. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyján. A baráti társaságban van egy csaj, aki minden egyes összejövetelre hozza az aktuális pasiját (akire amúgy senki se kiváncsi) és az asztalnál kb végigsmárolnak, taperolják egymást, mint valami 18-as karikás filmben. Az igazi cuppogós, gusztustalan nyalifali megy órákig. És ezt kell nézni evés közben meg ha éppen mesélsz nekik valamit, akkor is random belekezdenek a smárolásba. És 17 évesen ezt még eltűrtem de 27 évesek vagyunk már. Mikor szóvá tettem hogy azért ez mégiscsak undorító, akkor kb le lettem hurrogva. Sztem ez már beteges legyen szó heteroról vagy melegről. Senki sem kiváncsi a vele szembe ülő szájának berendezésére, cuppogására, meg nézni ahogy elcsöppen a nyáluk, gusztustalan.
2021. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7.pontosan erről beszélek...
2021. okt. 29. 17:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A Deák téren a belvárosban olyat is láttam már, hogy volt egy huszonév körüli fiatal pár, a fószer mindvégig szüntelenül simogatta, tapizta a csaj pecsáját, de ezt publikusan tette...

Egyikőjük sem volt szívbajos.

Na az már tényleg undorító!

2021. okt. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert amit tináltok az nem noermális..
2021. okt. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!