Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az ex-barátnőm azért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ex-barátnőm azért szakított velem, mert ő igazából leszbikus, majd 1-2 évvel később összeházasodott egy férfival és szült két gyereket, akkor nem elfojtja a valódi énjét?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem én voltam a második férfi az életében. Fél évig voltunk együtt. (előző csak futókaland volt) hamar feltűnt, hogy igen sok barátnője van. Rendszeresen tartottak összejöveteleket, házibulikat, az én társaságommal is. (még különböző felállású szex is volt, amit én kifejezetten élveztem) Azt hittük biszex, de ő végül a leszbikus életet választotta. Évekig boldogan élt barátnőjével és barátnőik társasságában.

Megdöbbenéssel tudtam, meg, hogy mégis összeházasodott egy idősebb férfivel és született két gyermekük. De elzárkózottan, barátok, barátnők nélkül él. (úgy tudom eléggé depressziós)

Most akkor ő elfojtja a valódi személyiségét, szexualitását, beáldozva a társadalmi megfelelésnek?

Sajnálom őt! Ismertek ilyen embereket, akik hasonlóan a megfelelés miatt választanak pocsék életet?



2021. nov. 12. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem leszbikus...se a mostani, se az előélete alapján nem az.

Az, hogy volt egy hosszabb kapcsolata nővel, nem jelenti azt, hogy leszbikus.

2021. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy leszbikus lehet a családja nem fogadta el, plusz vágyott gyerekre stb.

Egyébként inkább biszex a csaj.


Amit neked kell tenni, hogy túllépsz rajta, nem vagytok együtt és nem foglalkozol az exed életével, hogy mit csinál.

2021. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, nem mindegy, hogy miért szakított? Örülj, hogy nem melletted boldogtalan.
2021. nov. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszbikus hanem biszex. A depressziójának ezer mentális oka lehet, egyáltalán nem biztos hogy a vágyai elfojtása okozza. Ld. melletted is volt lehetősége "kalandozni", a ti kapcsolatotok sem azért ért véget mert leszbikus lenne, hanem "simán" (ahogy ugyebár a heteró kapcsolatok sem örök életűek sokszor), s úgy hozta az élet hogy a következő kapcsolata meg nővel lett.
2021. nov. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus pasi hozzáállás. Amíg nővel volt utánad, semmi baj, még csorgathattad is a nyálad. Most, hogy másik pasival van, rögtön jön a féltékenykedés...
2021. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!