Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők/férfiak mit szóltok ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak mit szóltok ahhoz ha a randipartnereteknek van vibrátora, vagy dildója?Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Tehát a randi alatt deül ki a dolog, nem feltétlen az első alatt, esetleg egy friss kapcsolatban megtaláljátok, hogyan reagálnátok rá?

2021. nov. 20. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Hetero nőként nagyon meglepődnék 😅
2021. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én hetero srác vagyok. Én imádnám, ha egy lány bevallaná, szex közben olyan jó lenne használni, rásegíteni, élveztetni őt vele. Sajnos eddig csak egy lány vállalta volna be a vibrátort a szexben. Nekem tetszik, tetszene.
2021. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem a középkorban vagyunk, hogy felháborodjak azon ha egy nőnek van vibrátora. Főleg - ha valakivel úgy alakul a kapcsolat - akkor közösen veszünk játékszereket még izgalmasabbá tenni a dolgokat 😂
2021. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ki kéne akadnom hogy egy felnőtt embernek vannak szexuális játékszerei? Semmit se szólnék. Igényei akkor is vannak az embernek ha éppen nincs partnere. És ezek a kis cuccok partnerrel használva se rosszak.
2021. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
van neki, de meg nem hasznaltuk egyutt. egyelore nem tud betelni a farkammal, ugyhogy egyelore nincs tervben, hogy valtoztassunk.42F
2021. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem is van vibrátorom. Kicsit meglepne, ha a partneremnek is lenne, de egyáltalán nem okozna gondot, sokkal jobb, mint prostizni szerintem. Annyi, hogy én biztos nem izgatnám semmivel a fenekét, szóval együtt velem nem használná. De egyedül az ő dolga m
2021. nov. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, nekem is vannak játékszereim egyáltalán nem zavarna, sőt inkább előny, szex közben, előtt is használhatnánk.
2021. nov. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőnknek van, használjuk, saját magunkon, egymáson is N
2021. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, bármit szívesen használnék ami örömet okoz neki, nekem is vannak és örülnék, ha ő is bevállalná nekem:)

19F

2021. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is van, ráadásul egy elég méretes darab, mikor először megláttam kicsit ledöbbentem, de aztán mondtam hogy hát jó, ez végülis izgi, kényeztesse magát előttem, azóta néha csinálja hogy felizgasson
2021. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!