Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt rajtam kívül aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt rajtam kívül aki ellenzi az LMBTQSTB betűsort? Tehát van aki csak “simán” meleg, biszex és nem lmbtq?

Figyelt kérdés
18fi

2021. nov. 28. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit se ellenzek, semmi közöm hozzá, hogy más hogy nevezi magát. Magamat nem címkézem, nő vagyok, jelenleg heteró kapcsolatban. De más elől se zárkóztam el soha. Ez a betűsor azért van, hogy össze lehessen fogni ezt a réteget, csak egy jelkép.
2021. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy mozaikszó fiatal úr.

Nem te vagy az lmbtq.

Te ebből csak az m vagy.

2021. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg.
2021. nov. 28. 18:32
 4/6 B2man ***** válasza:
17%
Még akik odatartoznànak, sem igazàn szeretik. Ez a "mozgalom" nem a leszbi, meleg stb. embereket képviseli!
2021. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Nyugodtan utána lehet nézni az lmbtq szó jelentesenek, mielőtt itt mondjátok a bullshitjeiteket!
2021. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán érdekel, az LGBTQ alapcélja a szexualitások elfogadása és hozzád hasonló cipőben járó emberek megtalálása. Ez egy gyüjtőnév.

A meleg, leszbi, biszex, transz azok amik a társadalomban a legkevésbé elfogadottak, de vannak aszexuálisok akiknek nincsenek szexuális érzéseik, demiszexuálisok akinek csak akkor van ha van kapcsolatod az illetővel stb stb.



Nem teljesen értem az ellenzés részét a dolognak

2021. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!