Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elbizonytalanodtam a szexualit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a szexualitásomban, de túlságosan is szeretem a jelenlegi partnerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban vagyok egy sráccal, lassan 9 hónapja. Igazi tündér, jobbat nem is kívánhatnék. Fülig szerelmes belém, jó vele lenni, DE:

-még soha nem tudtam elmenni szex közben, nem is vágyok rá különösebben

-a fantáziáimban nők vannak

-valamiért, ha hosszú távon gondolkodok, nem látom magam mellett (hozzátartozik a sztorihoz, hogy külföldi ambícióim vannak, neki nem igazán, de nyitott bármire, csak hogy velem legyen)

Imádom a barátomat, soha nem csalnám meg, és elveszíteni se szeretném, mert egy nagyon jó ember, de egyszerűen ott van bennem ez a sok aggály, és nyomaszt. Fáj bevallani, de szeretnék nővel lenni, legalább megtapasztalni. Egy szép, lágy női testre vágyok a karjaim közt. Ezt valahogy úgy ösztönként érzem. Ha elképzelem az esküvőm, nőt látok magam mellett.

Eléggé kétségbe vagyok esve. Mit tegyek?

20L

(Homofóbok kíméljenek)



2021. dec. 13. 23:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el szegény pórul jártat. A magad és az ő érdekében is.

Ne érezd magad hibásnak, ha most jöttél rá. Talán neki is elmondhatod.


28/F

2021. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezd meg a barátodat, hogy egy ilyen "próbára" mennyire lenne nyitott... :,D
2021. dec. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Hát én ugyanígy voltam sokáig… aztán lett egy barátnőm és rájöttem hogy sokkal jobban érzem magam lányokkal, azóta csak lánnyal feküdtem le meg jöttem össze. Sokáig foglalkoztatott az érzés hogy milyen lenne lánnyal, aztán egyre jobban kezdtem kívánni, végül már szinte vártam a szakítást a barátommal, hogy végre kipróbálhassam lánnyal is.


Ha nem tudsz elmenni szex közben az nem jó, semmiképp ne törődjetek bele. Már az is gáz ha a párod beletörődik, te semmiképp se tedd. Találjátok meg az okát.


23/N

2021. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valóban nem jó húzni a kapcsolatot így, de mi van, ha kiderül, hogy a nőkkel se olyan jó, mint ahogy fantáziáltam? Ha aszexuális vagyok, vagy ki tudja mi? Akkor feleslegesen szakítanék, és az nagyon fájna.
2021. dec. 14. 00:02
 5/12 Dzsoki ***** válasza:
88%
Kérdező!Ezt csakúgy tudod meg,ha kipróbálod.Vagyis,kénytelen leszel a barátodat beavatni,mert,ha később derül ki,hogy a lányokhoz vonzódsz,az még rosszabb!Bízunk benne,hogy kétszer kipróbálod és az elég lesz.Igen,kétszer.Először és utoljára.Továbbá,egy férfi tud versenyezni egy férfivel.Nővel,nem.
2021. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem kéne embereket pazarolni az tény, de ha ennyire nem vagy biztos a szexualitásodban, akkor próbálgatni kell.


#1

2021. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sosem fogod megtudni. Ha magát a szexet és a testiséget kívánod, akkor nem vagy aszexuális. Én mondjuk el tudtam menni fiúkkal is, de nem mindegyikkel. Lányoknál meg mindenkivel, bár olyan sok kapcsolatom még nem volt.


Várhatsz is vele persze, én is azt tenném. De az nem véletlen hogy lányokról fantáziálsz 😅😊

2021. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt magadnak gondold végig azt hogy mit akarsz és dönts felelősségteljesen csak ennyit tudok tanácsolni
2021. dec. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Időben érdemes lépni, előttem le is írták, hogy miért. Egyszerűen kettőtök idejét húzod. Persze az is lehet, hogy mondjuk biszex vagy, csak a barátod nem valami jó az ágyban, ezért is húzol inkább a lányok felé. 20 éves vagy, és csak 9 hónapja vagyok együtt. Most életed szerelme, de lehet jövőre ilyenkor már nem is emlékszel rá. Ha a szex nem működik egy kapcsolatban, csak nyűg, az úgyis ki fog bukni, függetlenül attól, melyik nemhez vonzódsz. Aztán ha lesz valaki az életedben, akit emberileg is szeretsz, és a szex is jó, rájössz, hogy mit jelent a szerelem. Gondold át tiszta fejjel
2021. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 37 éves pasi vagyok, de annyira tudom bszki, hogy miről irsz... :(


Nálam ugyan ez van, csak forditva. Én nem vállaltam be, mert szeretem a feleségem, csak a szexualitás ne lenne mellé :(

2021. dec. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!