Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szegény embert az ág is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény embert az ág is húzza! Voltak már ilyen eseteitek a szexel kapcsolatban? Lentebb elmondom mire gondolok

Figyelt kérdés

Ugye ezt a mondást azokra az esetekre szokták mondani, amikor valaki nehéz helyzetben van, és mikor lenne valamilyen lehetősége egy kis sikerre akkor sem jönnek össze a dolgok.

Biztosan mindenki átélt mar olyan helyzetet amikor úgy tűnt, hogy minden összejött ahhoz, hogy végre szexelhess a partnereddel, de az utolsó pillanatban mégis elromlott minden. És nem jött össze a dolog. És azt érezted, hogy még az égiek is összeesküdtek azért, nehogy szexelhess végre egy jót.

Meséld el a saját történeted!



2022. máj. 18. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Igen történt már velem ilyesmi
Nem! Még soha nem éltem át ilyet
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell részleteznem, nem állt fel. Izgultam, stresszeltem, a nő is elég jól nézett ki, szóval összegyűlt. 😂
2022. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

A gyerekkori nagy szerelmemet, akibe 6-7 évig voltam belezúgva, akkor dughattam volna meg, amikor éppen egy borzalmas szakításon voltam túl, vagy inkább még benne...

Nálam aludt, akarta is volna, de képtelen voltam bármire is!!

Azóta is ez a " legfájóbb" eset a szexuális életemből. Pedig már 20 éve volt.

2022. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2- es Hát ez tényleg kemény történet... együttérzek
2022. máj. 18. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkivel volt már olyan hogy túlzott elvárásai voltak, nagyon vágyott valamire és mégsem jött össze. Viszont nem az égieket kell okolni, hanem tanulni érdemes belőle, keresni mi lehetett a hiba. Ha tanulsz belőle és törekszel rá legközelebb elkerüld a hibát akkor haladsz előre.
2022. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen értem, amit mondasz, 4-es. De itt most elsősorban olyan történeteket szeretnek olvasni, amikor a történet írója mindent megtett, amit tudott. De valamiért tőle független okok miatt mégsem jött össze a dolog. Vagy hát az majd kiderül hogy hol rontotta el. De Mondok egy példát. Mint amikor rányitnak az emberre és így megy tönkre a dolog. Addig az ember úgy érzi, mindent megtett. Azt hitte miden rendben lesz, mégis rányitottak…
2022. máj. 18. 18:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!