Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexelni szeretnék, de nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexelni szeretnék, de nincs kivel, és ha meglátok egy belevaló nőt, akkor egyből áll a péniszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még szűzvagyok?
2008. jan. 1. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy megy ez manapság. Az én időmben udvaroltak a fiúk. És utána ha megjött a szerelem mindkét emberkénél, akkor jöhetett a szexuális élet. Mert szerintem érzelmek nélkül nincs is szeretkezés, csak párzás.


Az hogy áll a fütyid, jelzi hogy minden rendben, megfelelően működik. Végezz gyakran önkielégítést, és keress egy ari kislányt, akinek udvarolgathatsz. Pár hónap türelem és a kislány is kíván majd téged.


Ha ezt macerásnak érzed, gyűjts pénzt és keress egy hivatásost. Ott nincs udvarolgatás, miegyebek, csak gyors szex.

2008. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Végezz gyakrabban önkielégítést!Aztán majdcsak helyre jön.

Amikor én kezdtem ismerkedni komolyabban a másik nemmel,akkor sem díjaztam,az olyanokat,akik csak le akartak fektetni.Azt hiszem azóta csak többen lettek.Ha normális csajt akarsz,akkor jobb ha nem rontasz ajtóstúl a házba,mert tuti lekoptat.

A még szűz vagyok kérdést nem is nagyon érzem.Gondolom kijelentés akart lenni.Ebből sejtem,h em lehetsz túl idős sem.Így meg a hormonok játéka.A péniszed meg azért állsz,mert egyből olan dolgok jutnak az eszedbe,h mit szeretnél vele tenni...ha kerülöd az ilyen gondolatokat,akkor nem jöhetsz kínos helyzetbe.

2008. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kijelentés akart lenni.Csak úgy ne feküdj le senkivel!Ha meglátsz egy jó csajt,akkor próbálj másra gondolni!Ha sportolsz akkor pl edzésre.
2008. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Most kom azt kérdezed h szűz vagy-e?

Am azt kötve hiszem h egyből feláll....:/

De ha igen akk gondolj másra, és gyakrabban masztizz....

2008. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!