Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Társkeresőn ki kéne írnom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn ki kéne írnom, hogy csikifétisem van?

Figyelt kérdés

csikifétis az, hogy az hogy az izgat, amikor a lánnyal kikötözzük és csikizzük egymást. persze orgazmusig juttatás is lenne, csak nem kizárólag arról szólna.


nem tudom, hogy fel kéne -e vállalnom 26 éves srácként, vagy maradjon titoknak és majd beközlöm találkozás után.


lányok, ti melyiknek örülnétek jobban?



2022. máj. 21. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmilyen ilyen jellegű információt nem kellene senkinek sem megosztania társkeresőn. Mint mondtad, ez egy fétish, és nem ez alapján kell társat keresned, mert ha ez alapján keresel, akkor te nem szerelmet, szeretetet akarsz, hanem szexuális igényedet kielégíteni. Nekem legalábbis ez jön le.

Ha viszont ez nálad szent és sérthetetlen fétish, akkor javallott olyan úgymond "speciális" társkeresőket használnod, ahol ez fontos tényező, például: smpixie

2022. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne normál társkeresőn keress mert ott nem jutsz el túl sokáig ha egyből a szexuális vágyaiddal, szokásaiddal traktálod a nőket.

BDSM partnerkeresőkön nézz szét.

2022. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DanielC ***** válasza:
100%
A kedvenc fetist nem muszaj oda irni, de az a baj hogy a tarseresön a legtöbben csak egy altalanos "kalandot keresek" vagy "keresek partnert" irnak. Ezzel az informacioval nem lehet mit kezdeni. Miert nem tudja mindenki oda irni, hogy pontosen mit keres, es mit nem keres, hogy ne kelljen mindenkitöl megkerdezni.
2022. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# Alapvetően ez azoknál a társkeresőknél baj, ahol az oldal célja sem tiszta, lásd Tinder, vagy Lovely telefonos appok.

De ha egy olyan kifejezetten komoly párkapcsolati társkeresőn vagy, akkor logikus, hogy nem dugópajtit keresnek.

Ahogy egy BDSM társkeresőn pedig nem az életre szóló szerelem a cél.

2022. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ilyenre kell valaki akkor partnerkereső kell neked, nem társkereső. Ilyen a rosszlanyok.hu… Smpixie-n szerintem lehetetlen normálisabban kinéző lány partnert találni aki ingyen bevállalná csak úgy.
2022. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!