Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fityma nélkül hogy maszturbáljak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fityma nélkül hogy maszturbáljak?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rövid a fitymám, ha feláll akkor teljesen kisimul a pénisz testén. És így hiába izgatom nem esik jól. Ti mit tennétek?

2022. máj. 27. 07:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Az egyik barátom azt tanácsolta hogy várjak vele addig ameddig elkezdek majd rendszeresen szexelni és ne önkielégítsek.

Ez lehet megoldás?

2022. máj. 27. 07:43
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Akar azt is teheted amit a baratod mondott. A szexet mar fogod elvezni kiverni meg nem muszaj.
2022. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom hány éves vagy de nekem az első magömlésem 12 éves koromban volt és azóta van szexpartnerem, de nem tudunk olyan gyakran szexelni ami elég lenne nekem. Maszturbálás nélkül nekem nagyon nehéz lenne várni addig, amíg naponta kielégít valaki.

Nekem ugyan elég hosszú a fitymám, mereven is befedi a makkom, ha nem húzom hátra, de van körülmetélt haverom aki masztizik. Tőle tudom, hogy síkosítót vagy nyálat használ közben, vagy csak a farka szárát ingerli a makk alatt.

2022. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

#3-as vagyok.

Félreérthetően fogalmaztam:

Nem 12 éves korom óta van szexpartnerem. :)

2022. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

"kiverni meg nem muszaj."

de ha úgy működsz, mint az emberek 99 %-a, akkor sokat fog dobni a lelki jóléteden, hogy időnként tudsz magadon könnyíteni.

2022. máj. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Egy zsidó barátom azt mondta, hogy ő olívaolajjal csinálja.
2022. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Próbáktam régebben bekenni mindenféle tusfürdővel meg ilyenekkel :D hátha ad egy kis síkosítást, de nem jó érzés.

A makkomat nem jó dörzsölgetni.

2022. máj. 28. 11:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Síkosítóval tök jó pedig, nekem sincs fitymám
2022. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne tusfürdővel vagy szappannal csináld, mert azok kiszáríthatják a bőröd és ingerelhetik a húgycsöved.


Használhatsz vízbázisú síkosítót (online is megrendelheted szexshopokból mondjuk csomagautomatába, akkor anonim maradhatsz, ha ez problémát okozna)

Lehet még babaolajat is használni, csak azt nehezebb letakarítani.

Vagy akár kókuszolajat is.

Vagy csak simán nyálat.

2022. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak erre a célra gyártott jó sikosítók
2022. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!