Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sci-fit, fantasyt kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sci-fit, fantasyt kedvelő lányok/nők, szoktatok az ilyen filmek vagy regények világából fantáziálni az ottani férfiakkal? Esetleg más lényekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, kikkel és miről fantáziáltok? És cikinek érzitek, vagy simán felvállaljátok?

2022. máj. 27. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Aki nő könyvet olvas és szeret ilyesmire maszturbálni, annak vannak nagyon leíró szexuális részekkel rendelkező könyvek.

Én (férfi) olvastam hasonlót és általában a férfi ember, a nő ember szerű lény. Vagy épp fordítva, a lényeg hogy az egyik ember a másik anatómiailag hasonló, esetlen nagyobb péniszű, vagy kislányos testű, esetleg pont hogy nagyon fejlett nőies.

A szex viszont minden esetben bizonyos női vágyálmok elemeit tartalmazza. A gonosz karakter mindíg állatiasabb, keményebb szex kedvelője. A jó karaktertel szeretkezés történik. Ha a nők képzelete az érdekes, akkor valószínű hogy saját magukat képzelik oda.

2022. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elő szokott fordulni.
2022. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig az ilyen csápos "tentacle" minden lukat megdugó lényektől indulok be
2022. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem úgy, ahogy a lányok általában szokták, s nem is támaszkodok csak az adott könyvre/filmre/videojatékra. Inkább csak alapanyag, tovább fantáziálok.

Nálam az anatómia is más.

Pl: Jupiter felemelkedese - sargornok

Predator - yautják

Mass Effect - turiánok

Illetve gyakran fordul elő alakvaltás nálam. Yautjajént pl már le is rajzoltam magam, nem csak a fejemben van meg.

2022. máj. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, főleg emberszerű hímekkel.
2022. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En imadom a scifi filmeket/konyveket, egyik kedvenc mufajom, de erotikus fantazia soha nem jutott eszembe. Pont a tanito lenyege a scifinek veszne el az en szememben (utipia,disztopia, mit tettunk jol/rosszul).

28/N

2022. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!