Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az extrém bizar durva erőszako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az extrém bizar durva erőszakos szexet rajtam kívül szereti más is? mert engem ezek is felizgatnak.

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 09:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Én is kedvelem.
2022. máj. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Én is szeretem felizgulva az a baj, de mintha két énem lenne, mert szeretek jól is bánni a nővel.
2022. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Ha a partnerem erre vagyik, nagyon durva dolgokban is benne vagyok, persze maradandó nyomok nélkül.
2022. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen N
2022. máj. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%

Egy absz. kedves finomlelkű lánnyal járok össze. Nincs tetko-FB-Insta életvitele. Nagyon gyengéden finoman szeretkezünk sokáig.

De !!!, sokszor olyan erőszakkal tolom-nyeli be a farkam a torkára én meg nyomom még rá a fejét, hogy néha már én hiszem azt, hogy sok. Bizony feljön belőle ez az és rajtam landol minden. Közben meg vigyorog, és mondja, hogy mééég akarja. Régebben ezt se gondoltam volna, hogy pl. ez a fajta erőszak nem túlzás e. Alig kap levegőt sokszor :-).

Egyszóval, igen, jók a különböző erőszakok.

2022. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Előző vagyok még, a lényeg, ő meg masztizik közben, de nem gyengén. Szinte széttépi a csiklóját, meg a punciját és elélvez.
2022. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Istenem! Hol vannak az ilyen nők?
2022. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen F
2022. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Szeretem, de sajnos az eddigi partnereimnek még az is sok volt amikor szex közben a fenekükre csaptam egy kicsit.

Szóval marad az alap szex.

F

2022. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Neke sosem volt elég az alapszex. 20 évesen se és most se. Hiába volt csodaszép, lelkileg is, de meguntam az alapszex életvitelt és tipli sokszor.az jött az x-edik és szétszedtük egymást, perverzkedtünk és lehet hogy emberként kevesebb volt, akkor ie vele maradtam sokévig.
2022. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!