Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges, hogy sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges, hogy sok esetben azért ér véget egy párkapcsolat, mert megszűnik a szexuális vonzalom/vágy egymással szemben, a szakítás után viszont mégis összejárnak néha szexelni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokszor a monotonitás, unalmas szürke hétköznapok ölik meg a vágyat. Ezek meg a szakítással megszűnnek. Kicsit felfrissül az ember, az élete, nincs már, hogy folyton ott van a másik.
2022. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szex nyűgből, vagy kötelességből újra élvezetté válik.
2022. máj. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert könnyebb a járt útra visszatérni. Régen én is csináltam párszor, de marha gáznak tartom. Ha valakit kidobok nem fogok szóba se állni vele.

Találok mást magamnak, nem vagyok elveszett gyerek :D 20/F

2022. máj. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert sokszor az egyéb probléma öli meg a felek közt a szexualitást. És a szakítással megszűnik a probléma, de a szex is. Az meg, kiderül, mégse volt olyan rossz és nem is az nem működött.
2022. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!